Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 2001-es peugeot 307-et...

Megéri 2001-es peugeot 307-et venni?

Figyelt kérdés
Igaz hogy korait érdemes venni mert a hibái már kijöttek és a tulaj azokat megszüntette? nem sok jót olvasok róla de nagyon tetszik, ha tényleg kijavította a tulaj az évek során felbukkant hibákat (mert gondolom nem hagyta úgy) akkor megéri venni?
2011. szept. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Elárulom engem is mindenki megpróbált lebeszélni róla mégis megvettem a 206-ost és azóta is hibátlanul működik, már több mint 1 éve, pedig 10 éves autó.

Mint minden másból ebből is ki lehet fogni jó és rossz állapotút is. Minden az előző tulajon múlik. Ha szépen karban volt tartva és vigyázott az autóra, akkor bátran vedd meg.

2011. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, h francia autót ne vegyél. Ha mégis, akkor max újonnan. Volt már több gyártmányú francia vasam, 2-3 évet még úgy-ahogy elmennek, de utána csak a gond van velük...
2011. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elektronikai hibákat olvastam amik az első 2-3 évben kijönnek. elvileg már megcsinálta a tulaj hogy használni tudja a kocsit, így sem érdemes venni? (gondolom egy hosszabb próbaúton kiderül ha gond van vele)
2011. szept. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!