Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karburátor beállítása? Egy...

Karburátor beállítása? Egy 12-es dolerto karburátor beállításában kérném a segítségeteket!

Figyelt kérdés
A motor alapjáraton szépen ketyeg! 35km/h-ig úgyahogy húz utána olyan 45km/h-ig fullad és 55 a vége, és nagyon melegszik!!!!(eddig 75-80 volt a vége) Most lett megfúrva, új dugú főtengely! Szétszedtem a karbit takarítás céljából és nem tudom beállítani! Valami tipp, trükk van erre? vagy ez türelem játék? :))
2011. szept. 30. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is jártam robival ,hogy menet közben egyszer csak lefulladt.Utána toltam vagy 10 peret, beindult és ment tovább. Utána 2 hétre rá reggel alapjárat,majd mikor kitoltam az utára leállt. Elsőnek karbi tömődésre gondoltam ,de előtte a gyertyát gondoltam könnyebb kivenni. Olyan volt mint amit felhegesztettek. Bárdiban vettem uj gyertyát és tökéletesen működik a gép../Én meg kilyukasztottam a cipőt úgy próbáltam berugni munkába rohanva...:)/
2015. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 cseploa válasza:
Léghűtéses motort alapjáraton járatni egyenlő a motor kinyírásával.
2016. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Természetesen nem a léghűtésesre gondoltam, de ahogy idősödik az ember, úgy a tapasztalat gyarapszik és egyre bölcsebbé válik.


Ha forró a henger, akkor túl szorosra sikeredett a fúrás. A sztenderes járatás nem bejáratás. Rá kell ülni, és menni vele. Normális olajjal elegendő a 40-es keverék, nem szükséges olajba áztatni a dugót. Sthil olajat el kell felejteni, mielőtt valaki szóba hozná. 5 éve már, hogy a kérdés kiírásra került. Kíváncsi lennék, hogy megy -e az a motor.

2016. okt. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cápeti085 válasza:
Nekem a kis suzukicsepiam volt így.Fúrva volt és 4-5 prcet mentem vele és úgy megállt,h rá se bírtam rúgni.Pár perc múlvalehűlt és megin ment.Tuti szűkre fúrták.pfff...
2017. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Két dolog jó szűken. Az egyik a pénztárca, a másikat meg tudjátok.
2017. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!