Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Ti mit gondoltok...

Autósok! Ti mit gondoltok akkor amikor egy gyalogos nem köszöni meg, hogy átengedtétek?

Figyelt kérdés

Persze a gyalogosnak van elsőbbsége, át kell engedned....

De nagyon sok gyalogos nem köszöni meg, pedig nem nagy fáradság megemelni a kezedet.

Én főként gyalog járok, és én szarul érzem magam ha nem köszöntem meg, mert végül is megtehetnék ,hogy nem engednek át, nem tudok mit csinálni ha így történik.

Vannak autósok akik kommentálják is magukban,hogy ha nem köszöni meg a gyalogos vagy nem foglalkoznak vele?


2011. nov. 4. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Így van, én is mindig megköszönöm, mert nem mindíg áll rendőr a zebra mellett és nem kötelezi lassításra az adott járművet. :D Én mindig bólintok akár zebra akár nem, bár zebra nélkül nem mindig megyek át van elég zebra. :D én tuti leugatnám a fejét, vagy ledudálnám az anyjába, ha nem köszönné meg a kis bu.i. Ha már megálltam akkor köszönje meg én is ezért bólintok.
2011. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok. Egyik oszt társammal mentem át a zebrán jelzem ZEBRÁN :D ahol nekünk volt elsőbségünk lassított a jármű(asszem Ford :D) én meg bólintottam erre az oszt. társam mi a fas.nak köszönöd meg, elsőbbségünk van. Pedig ő neki is van joggsija és egy kis beszari sofőr sztem mert jó kis fordjuk van de 90 fölé nem igazán megy. :D Stréber sofőr, kérdeztem tőkle, h mennyit mentél amikor ide mentél, ő erre: 90 annyi a megengedett, ha olyan jó gépem lenne, mint nekik( 1.8-as mondeo 120 lóval) küldeném neki éjjel-nappal. :D Ennyi de am nem sajnálom tőle a kocsit ő neki jó kocsija van de nem jó srác nem csajozásra használja. :D
2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Neked sem nagy fáradtság megállni...
2011. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ma 12:11

Legyszives csak a kertetekbe autozzal, nyomjad 120-al. Nyird ki magadat, ne masokat. Azt hiszem meg az eletben sokat fogsz melozni a buntetesekert, vagy leulod, ha mar nem megy maskepp.

2011. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
nem 120-al hanem 120 lóval xd tanulj meg ólvasni aranyapám. :D
2011. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Autópályán am is lehet menni 120-al nem csak a kertbe :D
2011. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem neked apam, nagyon ertelmetlen kolyoknek hangzol. Nyomjad csak ejjel-nappal, majd csak felborulsz.
2011. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én elég nagy bunkóságnak tartom, ha nem köszönik meg. Márpedig legtöbben csak simán átsétálnak, sőt még feltűnően tötymörögnek is és még véletlenül sem kapkodná a lábát. Nem azt mondom hogy sietni kell, de mikor olyan nagy arccal átsétál minél lassabban, mer ő annyira ráér az elég idegesítő tud lenni.

Én is elég sokat járok gyalog, mivel csak 7végén használom a kocsit és általában busszal megyek mindenhová, de ha átengednek legalább megköszönöm és szedem a lábam, ha már volt olyan kedves hogy megállt, mert nyugodtan megtehette volna hogy megy tovább és én még mindig ott állnék egyhelyben.

2011. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
FromOz te nagyon állat lehetsz. 18 éves vagyok és nyomni is fogom neki éjjel-nappal. Sztem te tipikus olyan sofőr vagy aki feltartja a forgalmat mert nem mer menni. Az ilyen okozza a balesetet.
2011. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A legnagyobb forgalom közepén jövök biciklivel, a zebra előtt lepattanok róla, fölveszem a trollface-t, és átsétálgatok.
2011. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!