Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez kamu? Elég...

Szerintetek ez kamu? Elég gyanús nekem.

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 13. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu?
2011. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Középár. Van nála olcsóbb és drágább is. Szerintem nem átverés.
2011. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát, elég gyanún hogy bőr ülés meg full extra és csak ennyi az ára... nem?
2011. nov. 13. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
13 éves...
2011. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kitudja lehet be se tudod indítani a motort...
2011. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kamu.

13 éves, benzines, automata.

Ritka madár aki manapság ilyet vesz. Ez az árán tökéletesen meglátszik.

2011. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A km-óra állása biztosan nem eredeti. Ha valaki '98 óta ennyit ment, akkor minek vett volna autót?

Valószínűleg a fényezése is jó karcos és biztos hogy van még pár hibája.


Én nem merném megnézni felemelés és alapos átnézés nélkül, mert láttam már olyan friss műszakis autót amin alapvető dolgok felett elsiklott a vizsgáztató tekintete. Aztán lehet csak nekem van ilyesféle üldözéses tévképzetem..

2011. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 176.000 km nekem is gyanús...
2011. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valóban kicsit gyanús az ára, de lássuk csak:


- automata: mo-n az emberek óckodnak az automatától, főleg ha idősebb autóról van szó, ez pedig 13 éves...


- L-es rendszám: valszeg valaki kintről hozhatta be. Aztán hogy miért nem használta, az már jó kérdés. Itt sztem két ok lehet: vagy valaki kint megvette sz*ért h*ért, és még ez a pénz megéri neki (ezt a regadó miatt kétlem), vagy itthon állt évekig, de csak most kezdték el használni (ki az az állat aki egy ilyen autót tart a garázsban de nem használja), vagy valaki magának vette volna meg, de valamilyen sos ok miatt meg kell szabadulni tőle


- nagy motor, nehéz kocsi, BMW --> sok rá a kötelező, sokat eszik. Az egyre növekvő benzinár mellett ezt már nem sokan tehetik meg


Végtörlesztési időszakot élünk, az is lehet hogy valakinek pont ezen múlik, ezért inkább megszabadul a kocsitól, csak tudjon végtörleszteni...


Viszont automata lévén sajnos nem lehet kizárni azt a tényt sem, hogy vakár van olyan rejtett hibája a váltónak, amit te majd csak 200 km után fogsz észrevenni, akkor meg már késő (igen, elvben visszaviheted, de úgysem veszik vissza...)

2011. nov. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapest XVI. ker. Sárgarózsa u. 27


Nos, én játram már ott. Annyi fényképen elfogadható, de a helyszínen szemmel láthatóan lepusztult csotrogányt már régen láttam...

2011. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!