Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok?

Milyen kocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval mondom milyen kritériumoknak kéne megfelelni: :)

Olcsó legyen, kicsi, keveset fogyasszon.

Semmi extra nem kell nekem, elvigyen A ból Bbe, és ne robbangyon le.

Első kocsim lenne, azért sem akarok rá sokat költeni.

Én egy Opel Corsára gondoltam, ott már 300.000 árt lehet jókat kapni, persze 13 éveseket, de nekem megfelelne.

Van valakinek egyébb javaslata?

22/F


2011. nov. 20. 17:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem elsőprban a vételárral vana gond, ha nagyon muszály, várok még pár hónapot és megpótolom.

A gond azzal van mennyi a fenttartása.

egy kicsi 1.3as motorű szuzinak, alig kell enni adni. Egy mercinek meg...

A WV-t nem nagyon szeretm sajna, úgyhogy a sok rábeszélésnél köszönhetően marad a Swift. :)

2011. nov. 23. 15:10
 22/23 anonim ***** válasza:

"

Autót vegyél, ne szemetet, a Deawoo és Suzuki egy rakás kaki,


"


Csak nem egy újabb elvakult német autó rajongóval van dolgunk? Pont az ilyenek beszéltek rá a "megbízható" "olcsón fenntartható" 2-es golfra. Az egyik legnagyobb hibám volt hogy 2-es golfot vettem. 1000* inkább a suzuki. Nem tudok egyetlen olyan dolgot sem mondani, amiben a suzuki rosszabb lenne a 2-es golfnál, viszont sok olyat amiben sokkal jobb.


Najó, talán egy amiben rosszabb: a hírnév. De az meg kit érdekel. Aki olcsó, probléma mentes autót akar, stiftet vegyen.


Üdv, egy 2es golf tulaj

2011. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező a két nagy japán márkát miért nem vetted figyelembe (Honda , Toyota)?Azok is jók ám meg a német autók is!A szuzuki szar.
2011. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!