Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyi pénz egy normális autó?

Kb mennyi pénz egy normális autó?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, a tőkém kb 0 ft. Arra gondoltam elmegyek segíteni pakolni a cementgyárba és azért kapok havi minimálbért. Mennyit kellene összeszedni egy kocsiért?
2011. dec. 11. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a probléma azzal, ha valaki Suzukit vesz.
2011. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amíg diák vagy használd ki a diákkedvezményeket tömegközlekedésre, hétvégére meg kérd kölcsön pl. a szüleid vagy a nagyszüleid járművét ha szükséges.


0 ft-ból mire autó lesz nem 2 nap, főleg ha a kocsi neked azt jelenti, hogy ABS, klíma, dieselmotor.

Egy haverom pár évvel ezelőtt hasonló szituációban volt: mindenképpen szeretett volna kocsit, csak pénze nem volt. Egy darabig járt egy műszaki nélküli 120-as Skodával, aztán vett egy olcsó kombi Ladát, de többet feküdt alatta mint vezette.

Szerintem azok az autók, amikkel én be merném vállalni pl. a munkába járást nagyjából 200-250 ezer forinttól kezdődnek. Ez csak a vételár.

2011. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Gondolom postás vagy és anyád hordja a leveleket, mert kell neki a mozgás, és a fogát is kölcsönadja csajozni.

ÍGYVAN?

2011. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
így
2011. dec. 11. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
#13, nekem akarsz beszólni? Mi a fene fáj neked? Talán valami hasonló cipőben jársz, mint amit leírtam, miszerint tisztességes járműre nem tellett, inkább vettél helyette ezeréves "prémiumautót", amit se karbantartani, se tankolni nem tudsz?
2011. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Trabantot már egy 1.1 est veszel 80.000 ért is 2 év műszakival az átírás 35 ezer és ha szerencséd van akkor nem kell rá sokat költeni.Vagy ha 5 ajtósra gondoltál a Suzuki Maruti is jó.Hidd el ritkábban fogsz benzinkutakra járni mint egy Ladával és ugyanúgy elvisz A pontból a B pontra.És ha rám hallgatsz anyukád nevére íratod az autót így sokkal olcsóbb lesz a biztosítás.Ha kicsit jobb autóra gondoltál akkor már 250 ért Golf 2 vagy Suzuki Swiftet tudsz venni bár minimálbérből én tuti nem ilyen autóra pályáznék mert minimum 4 hónap míg összeszeded rá a pénzt ha a 60-70 ezret megkeresed.Én is minimálbért keresek kis kocsim van de nem bánom mert tudom hogy csak erre van pénzem.
2011. dec. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes autót venni...inkább dolgozz és rakd félre a pénzt mert jól jöhet. a busz meg nemvészes...
2011. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
itt is csak akkortól vészes ahol felszállnak a vidéki cigányok
2011. dec. 12. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!