Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítsen! A szüleimmel...

Pedan09 kérdése:

Valaki segítsen! A szüleimmel azon vitatkozok napok óta, hogy meg van B kategóriás jogsim és ők azt mondják h mivel 17 vagyok csak úgy vezethetek h nagykorú űl mellettem. BAROMSÁG szerintem! Vki segít?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

naná hogy baromság

Magyarországon SOHA sem volt ilyen törvény...honnan vesznek ilyeneket a szüleid??

kérd meg hogy mutassák meg neked azt a paragrafust ami ezt bizonyítja

egyetlen egyszer találta ezt ki valamelyik agyalágyult törvényhozó, de elvetették az ötletet


mellesleg a törvénytervezet is úgy szólt, hogy friss jogsisnak kell útitárs, szal alapból nem a 17 éveddel kéne magyarázni (bár logikus, hogy csak kezdő lehetsz)

2012. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 20 éves vagyok, fél éves a jogsim, de én sem kapom meg a kocsit.. sztem egy ideig ne is háborogj ezen, mert jól jön azért, ha bizonyos helyzetekben (pl ha vmelyik barom szabálytalankodik) segítenek a szüleid:) Meg amúgyis, ha nem a te kocsid, még elkérni sem illik, nemhogy erősködni.. Én csak akkor vezetek, ha szüleim azt mondják, h itt a kulcs. De igen, vezetheted egyedül is, csak nem árt, ha van melletted vki egy ideig..:) (a válaszom nem rossz szándékú volt)
2012. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat úgy gondolom, hogy pár kivételt mind hasznos volt!köszönöm:)
2012. jan. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!