Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlag autóval hányasban...

Egy átlag autóval hányasban lehet elindulni max?

Figyelt kérdés

Ok 1-es az alap, 2 essel is eltudok, 3 ast még nem próbltam, de elvileg azzal is ellehet indulni, 4 esbe egyszer beraktam véletlen, mert rükvercbe akartam, és picit engedtem a kuplungot, már recsegett, és lefulladt.

Tehát egy átlag autóval max 3 asban lehet elindulni ügyesen?


2012. jan. 11. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Dehogy ég le, milyen félóra. Magam is elindultam már (csak a kipróbálás erejéig) a sajátommal (1.6 benzin), ötödikből. Úgy egy 30-40 másodpercig kellett csúsztatni a kuplungot, gázt nem adtam, az autó elindult. Slussz."


Tudtad, hogy 30-40 másodpercnyi csúsztatástól a kuplungod kb 5e km kevesebbet bír majd? 2es még elmegy, de az 1es az egészséges... az más, hogy teherautónál váltótól függően akár 3felsőben is ellehet indulni...


De könyörgöm, szántszándékkal azért ne rongáljuk már a kocsit...

2012. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

"

"Én indultam már el gáz nélkül, 5.-be is.

1.4es benzines autóval."

Mindenki eltud. 800 ccm es marutival is ellehet indulni 5 ben gáz nélkül. csak fél óráig csúsztatod a kuplungot, aminek eredménye, hogy leég a kuplung(kb 100e ft a csere..)"


a 800 köbcentis maruti csak 4 sebességes :)

2012. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
fail
2012. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6+r sebességes 1es Puntoval 2esből szoktam indulni, azt meg hideg váltóval nem lehet berakni akkor marad a 3as vagy 4es de nem okoz neki problémát, 5ösből nehéz, 6osból nagyon kínlódva indul, így azt nem szoktuk.
2012. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!