Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma láttam forgalomban egy...

Ma láttam forgalomban egy tanulókocsit ( személyautó ) utánfutóval. Lehetséges, hogy egyes iskolákban ezt is tanítják?

Figyelt kérdés
Az utánfutón az iskola logója volt, tehát biztos, hogy nem csak "véletlenül" volt rajta az utánfutó. Hivatalosan nem kéne utánfutóval is vezetés órákat adni, nem?
2012. jan. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a tanuló a B+E kategóriát csinálta, vagy az oktató elment szekrénysort venni, és haza szeretné vinni
2012. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg B+E-t csinált. Nem hinném, hogy az oktató lojalitásból felmatricázta az utánfutót egy szekrénysor miatt. :)
2012. jan. 18. 17:58
 3/5 dizus ***** válasza:
Milyen B+E?Inkább szekrénysor!
2012. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kezdő jogsival nem szabad vontatni, mire vontathatna (2 év) úgyis elfelejt mindent, ezért felesleges utánfutóval is oktatni a tanulókat!

:)

Ezért igencsak esélyes a B+E kategória!

2012. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem először láttam egyébként ezt a felmatricázott utánfutót. Ennyire azért nem megy jól egy oktatónak, hogy hetente lakberendezzen. :)
2012. jan. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!