Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most kezdtem el tanulni...

Én most kezdtem el tanulni Budapesten a padlógáz autósiskolában.1. aki padlógáz autósiskolában tette le a jogosítványt mi a véleménye róla? 2. A forgalmi oktatónak kit, kiket érdemes választani? 3. milyenek a vizsgabiztosok? Forgalmi vizsga élmények?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 15:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Rendben! Hajrá, ügyes légy:)
2012. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Evele123 ***** válasza:

Sziasztok, én ma voltam második alkalommal Andrási Ernőnél, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Jófej,közvetlen, szakmailag ott van a szeren, türelmes és többször elgyakoroltam vele jó pár dolgot, pl. célmegállás, y-kanyarodás, stb. Az órát pontosan kezdi és fejezi be, menet közben értékel, megmondja azt is, ha valami nem tetszett neki meg azt is, amit jól csináltál; az egyetlen negatívum, hogy dohányzik (Multislim coralt szív), én meg nem dohányzok. Mondjuk, megkérdezte tőlem, hogy nem zavar-e, ha menet közben elszív egy szálat, engem nem zavart...

Csak ajánlani tudom őt.

Evele

2012. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Ő a padlógáz Iskolában tanít?
2012. márc. 13. 06:20
 14/36 A kérdező kommentje:

Nah átmentem a kresz vizsgán most megyek az autósis iskolába (padlógáz,Újpest) és kérek időpontot :D gyakorlatra

:D 2hibám volt a kresz vizsgán azis 1pontosok...

2012. márc. 21. 11:01
 15/36 A kérdező kommentje:

Beszarok bementem időpontot kérni és asztmondták kb 2hét amire hív az oktató de miért?:S

Miért kell ilyen soakt várni valami olyasmit hallotam hogy leelenőrzik átmentem-e tényleg meg még valami?

2012. márc. 21. 19:29
 16/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Andrási Ernős válaszhoz reagálva: Igen dohányzik sajnos, de pl mellettem sosem gyújtott rá :) csak óra előtt és után :)


Kérdező: nekem is volt, hogy várnom kellett. Tudod eléggé sokan vannak egy-egy oktatónál és mivel amikor ott vagy órán, akkor megbeszélitek a következőt, így egyértelmű, hogy az állandó (=régebbi) tanulók betöltik a köv egy-két hetet kb. Emiatt kell várni, amíg lesz hely :) Ha Ernőhöz mész, hívd fel nyugodtan és beszéltek egy időpontot! Bár ennek csak akkor van értelme, ha a kartonod már nála van :) Jujjj én nagyon örülök, hogy megvan a forgalom, de Ernővel olyan jó volt vezetni, hogy igazából sajnálom, hogy vége :( :)

2012. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem gratuláltam a kresz vizsgádhoz :) Szép volt! :)
2012. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Kössz

:)

2012. márc. 22. 18:19
 19/36 A kérdező kommentje:

Hali!

Kiderült ma hogy én is Andrási Ernőnél leszek :D

ahogy írtad remélem úgy lesz :D

2012. ápr. 4. 17:47
 20/36 anonim ***** válasza:
Úúúú de jóó!!!!! Add át neki üdvözletem légyszi!! Mira vagyok :) éééés mehetek a jogsimért, van elsősegélyem :DDD kösziiiii :D
2012. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!