Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most kezdtem el tanulni...

Én most kezdtem el tanulni Budapesten a padlógáz autósiskolában.1. aki padlógáz autósiskolában tette le a jogosítványt mi a véleménye róla? 2. A forgalmi oktatónak kit, kiket érdemes választani? 3. milyenek a vizsgabiztosok? Forgalmi vizsga élmények?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 15:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Jó átfogom adni de majd csak 16án kezdek mert sajnos én csak akkor érek rá :D

de átadom :D

Grat a jogsihoz.

Nehéz volt az elsősegély?:D

leírnád milyen volt stb..:D

2012. ápr. 7. 17:14
 22/36 anonim ***** válasza:

Köszi:)


Az elsősegélytől nem kell félni, de azért tanulj :) én 2010 augusztusában voltam tanfolyamon (szerintem egyszer mindenképp hasznos) és azóta azért elfelejtettem a mellkaskompressziót, meg ilyeneket. Videókból néztem a kötéseket és a gyakorlati részt, az elméletet pedig a kresz könyv hátuljából tanultam meg. (+ tanfolyam jegyzet). A vizsgán kellett újraéleszteni + stabil oldalfektetni, majd szituációs kérdés következett. Közben bele-bele kérdezgetett dolgokba a vizsgabizti. Jófej volt, a velem bent levő srácot is átengedte, pedig fel akarta emelni a combcsont törött gyalogos lábát xDD :D

2012. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ezt én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. a link miatt másoltam be. Szerintem menj minél hamarabb, ne húzd el úgy. mint én :D
2012. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Én az első elsősegélyem (tanfolyam)kb 1hónapja volt de sajnos elfelejtedtem elmenni mert hoszú volt a várakozási idő és elfelejtettem :D

Most beszéltem az illetékessel és május 4-5-re adott időpontot aszt hittem eldobom az agyam :D szóval most arra várok és 16án megyek forgalomra Ernőhőz. :)

2012. ápr. 8. 13:33
 25/36 anonim ***** válasza:
xD de rossz :D könyved van? Ha gondolod, én odaadom az enyémet (igaz, az fénymásolat) abból szerintem simán fel tudsz készülni :)
2012. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Köszi :D

könyvem van mert amikor elkezdtem a kreszt vettem és a hátuljában benne van az elsősegély :D

2012. ápr. 8. 16:36
 27/36 anonim ***** válasza:
Ja oké, nekem is az van meg:)
2012. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Jah még azt hagy kérdezzem már meg :D nem felejtetted el a kreszt?:D mert ahogy olvastam akkor a kresz tanfolyamod jó rég volt ha már 2010ben elkezdted a jogsit :D vagy nem volt nehéz a forgalomba?:D
2012. ápr. 8. 18:17
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia! De igen, elfelejtettem. Mielőtt mentem újra vezetni forgalomba, átnéztem a jegyzeteimet, így visszajött minden :) muszáj volt, mert különben első órán repülök, még Ernőtől is :D
2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó faggatózás :D

összesen menyi idő alatt vezetted le a 30órát és utánna menyit vártál a vizsgára?:D

Előre is köszi a választ :D

2012. ápr. 10. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!