Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most kezdtem el tanulni...

Én most kezdtem el tanulni Budapesten a padlógáz autósiskolában.1. aki padlógáz autósiskolában tette le a jogosítványt mi a véleménye róla? 2. A forgalmi oktatónak kit, kiket érdemes választani? 3. milyenek a vizsgabiztosok? Forgalmi vizsga élmények?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 15:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát..nekem az első oktatóm nagyon a pénzre ment, nem akart küldeni vizsgára...szeptember első hetében vizsgáztam rutinból és folyamatosan vezettem (heti kétszer minimum) és január közepére kaptam először vizsgaidőpontot...szóval ne ehhez viszonyíts :D Nyugi Ernővel nem hiszem hogy ilyen gondod lesz, ő nagyon jófej ilyen téren is.. :) amúgy nyugodtan kérdezhetsz még, szívesen válaszolok :)

2012. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Na voltál Ernőnél? :) Milyen volt az első óra? Izgultál? :)

2012. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Igen voltam nála

Elmondott mindent az elején mi hogy megy nála stb..

utána mondta rakjam be egyesbe stb...elkezdtem vezetni ott a rutinpályán elsőre elindultam meg ilyenek szalonoztunk kérdezte vezettem-e már mondtam még nem nem hitte el olyan jol ment elsőre jó azt nem mondom profi vagyok de jobban ment mint a legtöbbnek :D első benyomás nem volt rossz :D

2012. ápr. 16. 21:22
 34/36 A kérdező kommentje:
jah kicsit izgultam de nem vészesen aztán megnyugodtam 5percre rá :D
2012. ápr. 16. 21:23
 35/36 anonim ***** válasza:

Ennek örülök :) Ügyes vagy akkor ezek szerint :)

Hajrá! Azért,ha gondolod még írhatsz, hogy mi a helyzet:)


üdv M.

2012. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszi, :D majd úgyis fogok írni ,hogy megy meg majd a végén hogy átmentem e vagy mehetek megint ami most vicces de akkor szomorú lesz:D
2012. ápr. 17. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!