Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda vagy Suzuki... melyiket...

Tade kérdése:

Honda vagy Suzuki... melyiket a 2 közul?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Nagy gondban vagyunk a baratommal...letette a hajtasit motorra de nem tudunk valasztani....400 kobcentis robogot szeretnenk vasarloni...2 befuto van...Honda Majesty vagy Suzuki Burgman mindegyik 2007-es modell....tobb ismerosunket is megkerdeztuk...10-bol kb 5-t a suzukira szavazott a masik 5 meg a hondara....szerintetek, akik jartasak vagytok robogo,motor ugyben...segitseteg...estleg mondjatok velemenyt....ez lesz az elso robogonk, meg minden, most vesszuk meg a bukosisakot is meg ruhazatot (abban van elkepzeles- Dianese)....de robogo ugyben kicsit bizonytalanok vagyunk...elore is koszonjuk a valaszokat...(lehet mondjuk fursanak tunik, hogy egybol 400-ast szeretnenk, de kulfoldon elunk, ahol mindennapos az autoplyan valo ingazas...es sajnos sokszor autoval orakig allunk a dugoban nyaron.....szoval ezert a 400 kobcenti)...koszi
2008. ápr. 10. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is a Suzukira voksolnék.A hondának már annyira nincs nagy neve.Ha megnézel egy gyorsulási versenyt jó ott nagyobb a köbcenti,de a legtöbb Suzuki vagy Kawasaki.
2008. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát most lehet hogy bekavarok de én a Hondára szavaznék. Nekem eddig mindíg hondám volt és a vételtöl eladásig semmi baj nem volt velük.Mindíg indult sosem hagytak cserben.Igaz mmindíg karban voltak tartva.Persze én az endúró kategóriáról beszélek.Sok sikert a vásárláshoz remélem tudtam segíteni.
2008. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sztem a honda haveromnak is van 50 es hondája 85 viszi
2008. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honda az igazi!!
2009. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
japán motor nem adja fel egyhamar
2009. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honda, sose szarik be, és ha meg az autókról beszélünk akkor olyan az a suziki vs. Honda mint a Trabant vs. Ferrari
2009. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még?
2020. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!