Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna III vélemények?

Renault Laguna III vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyesmire gondoltam. Messze olcsóbb, mint az olajevő Passatok, a népítéleten pedig csakis jókat írnak róluk ellentétben a többi márkával. Ezeknél nem jelentkeznek a régi Lagunában Meganeban megszokott belső kopások sem.


2012. márc. 8. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember! Én jelenleg Cliozom, de idővel Laguna lesz, az tuti! Ha nem, akkor egy új Megane kombi:)
2012. ápr. 1. 23:31
 12/13 kazsemestor ***** válasza:
Igen,kicsit nagyobb autó a lagesz meg a megane is!Bár ha kombi,akkor megint inkább csak a laguna 3 kombija,az hihetetlen szép.Főleg,ha sikerül a duplakipuffos hátsós verziót kifognod!Meg motorba is jó választás a 2.0DCI,az 1.5-öt gyengének tartom ekkora karosszériának,de azt a fogyasztása miatt tartják,mert 4,5-et eszik,de ha szeretsz vezetni és nem számít az a 600ft 100km-en,akkor inkább a 2.0DCI.Meg próbálj fiatalabbat keresni,mert 2009-re már megtalálták a tipushibákat a gyárban,ha voltak egyáltalán,meg talán még garanciás autót is kapsz.
2012. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem is laguna. nagyon jók és szépek
2013. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!