Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2006-2007 5ös bmw-k ára...

A 2006-2007 5ös bmw-k ára mitől van 3 és 4 millió között?

Figyelt kérdés
A mostani vadi új darabok 10-11 körül vannak az 5-ös szériából, nem vagyok szakértő de egy 2006-os 5 ös bömöst tervezek venni, és nagy meglepetésemre 3-4 mil között vannak a haszn auton. Mennyire amortizálódnak? Mi a titok benne? Vagy ez az ár teljesen normális?

2012. márc. 15. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Milyen autókat vezettek Ti? Teljesen őszintén kérdezem, hogy akinek még soha az életben nem volt köze ilyen típusú autókhoz, az miért okoskodik a témában?


Nekem egy E60-as 2007-es 535d-m van, chippelve. átlag fogyasztása pályán 11-12 liter körül van, hozzátenném, hogy én folyamatosan 200 felett járok 4-5 emberrel+csomagokkal, ha egyedül utazom üresen, akkor 10-11 liter, a szintén 200 feletti folyamatos tempó.


városban szintén 10l körül fogyaszt, ami szerintem teljesen jó, alapulvéve, hogy egy 1.3-as suzuki aminek 130kmh a vége 7-8 litert fogyaszt...


Ha nagyon ráérek, ami ritkán van, és csak 120-140-el poroszkálok kényelmesen közúton, akkor 8 liter környékén alakul. Probléma semmi nem volt vele,csak a kötelező szervíz, meg egy hűtő csere, mert sajnos 220 kmh-nál sikerült megfogni egy követ,de ez belefér. 50.000,- forint volt a hűtő németben és 5000ft-ért cserélte ki a szerelő haverom.


Azért ilyen alacsony az áruk, mert szerte európában egy rendkívül népszerű közepvezetői céges autóról van szó, amiket zömmel autópályán(németben) használnak, így az autó kopása minimális, viszont relatív hamar elérik a cserehatárt jelentő 150-200.000km-t ami után újat kapnak. Ezeket az autókat a jelentősebb megtett kilométer miatt(bár állapotra jobb mint sok 80.000-es)alacsony áron tudják eladni. No és itt jönnek a Magyar és Román autókereskedők akik megveszik az ilyen futásteljesítményű autókat 20-30e Ft-ért visszatekerik hozzá a km-t, másik 30e-ért bepecséltetnek hozzá egy teljes szervízkönyvet és eladják a kedves kuncsaftoknak.Persze egyre többet látni már Magyarországon is minőségi, nem(vagy nem sokat)tekert változatok. Szerintem egy 525d, vagy 530d remek választás!


Így mondhatni, hogy az ár teljesen normális.

2012. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jellemző rátok BMW-sekre, hogy komolyan gondoljátok, hogy egy 1.3-as Suzukinak 130 a végsebessége...szánalom!
2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!