Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosás, ti hogy?

Pagan kérdése:

Autómosás, ti hogy?

Figyelt kérdés
Ti milyen technikával mossátok a járgányt,én nemtom mi van de mindig csíkos marad akármit csinálok,bármivel törlöm át mosás után:S
2012. ápr. 2. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valami szappanos szarral előbb áttörlöm, aztán bő vízzel, slaggal lelocsolom.. majd megint áttörlöm tiszta ruhával
2012. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem pénzbedobálós magasnyomású mosóban csinálom, akkor slaggal leöblítem, puha sörtéjű kefével és mosogatószeres vízzel lecsutakolom, megint öblítés bő vízzel, aztán tiszta vízben gyakran kiöblített ronggyal áttörlöm.

A rongyot két törlés között kiöblítem, alaposan kicsavarom, egy csíkot lehúzok vele és újra ugyanez. Nem szokott csíkos maradni, igaz nem is a tűző napon csinálom.

2012. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Autósamponos vízzel átmosom szivaccsal vagy puha ronggyal, aztán slaggal leöblítem. Aztán megint mosom - megint öblítem. Ennyi. Ne hagyd rá száradni a mosószeres vizet.
2012. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Leveretem slaggal.

2. Egy trógerebb szivaccsal a masszív dzsuvát lenyalom róla, hogy viszonylag tiszta legyen.

3. Átöblítem megint slaggal.

4. Meleg, mosószeres vízzel átmosom.

5. Slag.

6. Szarvasbőr ronggyal szárazra törölgetem.

7. Valaki árulja már el nekem, mi a tökéletesen csík- és foltmentes ablak titka, mert én meg azt vagyok képtelen elérni.

2012. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Clin jó volt az üvegre, nem hagyott csíkot és foltot még szárazra törlés nélkül sem
2012. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne napon csináld,keress árnyékos helyet,a kocsi és a lemezek ne melegedjenek fel. Otthoni melegvizes mosót használok,szivacsot,meg kefét. Öblítésnek meg vödörből a legjobb az esővíz,mert az nem kemény. :)


Így is van hogy át kell törölni..

2012. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bő vízzel öblítem. Majd mosogatószerrel kevert vízzel habosra mosom az egész autót ezután lassan folyó víz mellett kefével ujra lemosom majd öblítem és hagyom száradni
2012. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:),hát nagyjából én is így szoktam mint ti,jobban belegondolva az lehet a baj hogy mikor erősen szennyezett az autó akkor nekiugrok egy vízzel és egy szivaccsal és biztosan csak szétkenem:S,a másik meg az hogy fekete,és nehéz makulátlanná tenni
2012. ápr. 3. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami polírpasztával kend át miután megszáradt.

csili-vili lessz.

2012. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!