Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm robogóknál karburátort...

50 ccm robogóknál karburátort hogyan kell beállítani? ( messze van a szerviz, pár 100 km, és nem tudom úgy elvinni ) Vagy miért érdemes beállítani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

suber tűt alulról a 2 helyre csavarokat full be majd 2,5 fordulatot ki, ekkor be fog indulni ha tiszta a karburátor

ha nem tiszta akkor úszó ki és dobd bele a brigéciolba egy 5 percre az úszót azért fontos kivenni, mert gyönyörűen feloldja a rezet ez a zsíroldó, áztatás után vízzel kimosod, de nem csak ahol a papok táncolnak jó? kiszárítod összerakod és akkor már be kell indulnia, ekkor lehet alapjáratot állítani, akkor jó, ha nem fullad le de még tudod számolni a robbanásokat

2012. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Vagy miért érdemes beállítani?"


Van valami baja, vagy csak szeretnéd kicsit állítgatni?

Ha semmi baja, akkor nem kell állítgatni semmit rajta!

2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baja,csak a használati utasítás szerint 500 km után szervizbe kell vinni,garancia alatt,olajcsere és karburátor beállítás.Csak mivel a szerviz nagyon messze van,ezért kérdem hogy mit kell rajta állítani,vagy szükséges-e?
2012. ápr. 5. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a garanciális szerviz csak azért kell, hogy meglegyen a pecséted a szervizkönyvben, mert különben elveszik a garancia! Kétlem, hogy tekergetnék a karburátort, de még abban se vagyok biztos, hogy tényleg lecserélik az olajat!

A lényeg, hogy fizess ha nem akarod elveszteni a garanciát!


Tavaly vettem a srácomnak egy biciklit, teljesen összerakva üzemképesen adták el, de a garancia csak akkor érvényes, ha elviszem szakszervizbe! Na persze, ezek a rejtett költségek...

2012. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!