Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csigavér autósiskoláról mi a...

Csigavér autósiskoláról mi a véleményetek, aki ott szerzett jogsit?

Figyelt kérdés
Olvastam róla jót, rosszat, de nekem az lenne a legközelebb (keletinél). Tényleg nem engednek át kenőpénz nélkül?
2012. ápr. 10. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Kapcsolódó kérdések

Mi a véleményetek a Csigavér Autósiskoláról?

Csigavér autósiskoláról tapasztalatok?

Csigavér autósiskoláról mik a vélemények?

Van valakinek (friss) tapasztalata Budapesten a Csigavér autósiskoláról? Akár negatív, akár pozitív?

Csigavér és Majsai autósiskoláról C, D (tehergk. , busz) kategóriában mi a tapasztalatotok?

Mi a tapasztalat a Csigavér autosiskolárol, pestiek?

2012. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél évnél fiatalabb válasz nincs, gondoltam vannak új tapasztalatok...
2012. ápr. 10. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

spuri suliban csináltan duna pláza jó hely jó oktatók elméleti mindek frankó én nem fiezetm le senkit elsőre átmentem 110 000 ft okmányiroda benne van ebben az összegben.

csak ajánlani tudom.

2012. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én a csigavérnél tanultam (igaz régebben), de abszolut cáfolom, hogy nem engednek át kenőpénz nélkül. Én mindenből átmentem elsőre kenőpénz nélkül... És utalás sem volt rá, sőt, az oktató konkrétan azt mondta, hogy ne is nagyon erőlködjek kenőpénzzel, mert a VB-k közül 1 fogadja el és 9 azonnal feljelent érte. És mikor kérdeztem, hogy a többiek miért mesélnek állandóan kenőpénzről azt mondta, hogy azért, mert azt az oktatók le szokták nyúlni aztán "imádkoznak", hogy átmenjen a delikvens és azt mondják neki, hogy lefizették a VB-t közbe csak zsebretették a lét.
2012. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%
ma kaptam meg a listát az oktatók közül, Gazdag István, Kovács Péter, Walter György, erről a 3 névről tudtoK valamit, hogy milyen oktatók? Vagy valakit tudtok ajánlani?
2012. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Az összes csigavéres oktató egy sz*rházi paraszt féreg!!!!!!!
2013. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!