Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Holnap lesz forgalmi vizsgám és nem tudom elérni az oktatómat!

Figyelt kérdés
Úgy volt , hogy ma vesszünk a 2 pótórát is, én ott voltam, ő nem jött. Holnap lenne a vizsga de én nem tudom mi lesz így. Ha reggelig nem tudok vele beszélni, és nem leszek ott a vizsgabiztos meg igen, mivel ki vagyok írva, akkor elúszik a pénzem vagy mi? Vagy szerintetek csak menjek be az autósiskolába és cirkuszoljak egy hatalmasat? Tiszta ideg vagyok , érlek adjatok valami tippet , hogy mit csináljak! Kösz!

2012. febr. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kiírt időpontra mindenképpen jelenj meg. Lehetőleg ne cirkuszolj, mert az senkinek em jó. A saját nyugalmad fontosabb. Az oktató meg majd viseli annak ódiumát, hogy ma bolondá tett. Ne konfrontálódj senkivel!
2012. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ,csak a kifizetett pótórát sem vezettem le , ez a problémám. Elvileg enélkül nem is mehetnék újra vizsgázni. A másik meg,hogy iskolába is kellene mennem , és nem akarok el***i egy fél napot. Suli után meg bemegyek az autósiskolába megérdeklődni hogy mégis ez meg mi.. :\
2012. febr. 8. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

potóra nem gond visszga ellöt aláirod ,oktatod nem éred el szard le,temásra figyelj holnap forgalom vezetés.ha nem jelensz meg de ő igen te bajod.de ha te meg jelensz ő nem ,verd ki a dilit és ő meg fizeti majd az uj vizsgádat.

lényeg sikeruljön legyél higadt,gondolt azt ez nem vizsga ha nem anyu apu vagy 2 rokon ul melleted a kocsiban vezes ugy ahogy jol esik.

2012. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt vizsga , kiderült , hogy beteg volt , az új vizsgát az autósiskola fizetni és oktatót váltottam. Röviden ennyi. Kösz a válaszokat!
2012. febr. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!