Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menekültetek már rendőr vagy...

Menekültetek már rendőr vagy valamilyen más hivatalos személy elől?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért és mivel? Hogyan sült el az akció? :D

2012. máj. 3. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen.BKV ellenőr elől a metróban és rendőr elől autóval.
2012. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, rendőr elől motorral, és egy házilag épített offroad-terepjáróval.Motorral egyszer megfogtak, de akkor csak biztosításom nem volt.
2012. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nem kell menekülni.

Ha csak autósok ellenőriznek az út szélén akkor nem is foglalkoznak velem.

Tudják, hogy reménytelen, hogy utolérjenek ezért el sem indulnak.

2012. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Becsületes vagyok, nincs mitől félnem. Ha pedig mégis elkövetnék valamit, vállalom, mert nem csak becsületes vagyok de tökös csávó is.
2012. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkább beszari.
2012. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Beszari? Az én értékrendem szerint az a beszari, aki nem meri felvállalni, amit tett. Persze valószínűleg más neveltetésben részesültünk.
2012. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem vagy 60-nal a városban, majd az egyik kanyarnál látom nagyba', integet a tüskés. Kérte a papírokat, jogsit odaadtam, kérte a biztosítást. Leveszem az oldaldeknit (Simson) mert ott szokott lenni, erre látom, csak a tavalyi van ott. Mondom neki. Kínos csönd. "Na most mi lesz?" Mondja, én meg mondom hogy még nem raktam bele. :D "Honnan tudjam, hogy nem lopott?" Vonogatom a vállam, visszaadja a jogsit, és mondja, hogy legközelebb legyen nálam.
2012. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egyszer záróvonalon fordultam be egy utcába autóval. Rendőr észrevett, én meg gyorsan lekapcsoltam a lámpákat és úgy mentem össze-vissza a kis utcákban
2012. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
És baromi nagy szerencséd van, hogy nem csaptál el senkit. Azért kicsit többet kaptál volna...
2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem a belvárosban éjszaka Trabival(90-es évek)és volt bennem 1-2 üveg sör és biztosításom sem volt befizetve.Az út túl oldalán integet a rendőr álljak félre.Én gázt adtam,bementem az első utcán és leparkoltam egyből az autók mellett és ledőltem az első ülésre.Hallottam,hogy szirénázva elhúz mögöttem egy rendőr autó.Reggelig ott gubbasztottam a Trabcsiban,aztán haza sétáltam és csak másnap mentem vissza az autóért.

Lehettem volna becsületes is és félre állok,jól megbüntetnek és a jogsimat is bevonták volna.

Inkább baleknak éreztem volna magam,de azért egy autós üldözésbe soha nem mennék bele.

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!