Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menekültetek már rendőr vagy...

Menekültetek már rendőr vagy valamilyen más hivatalos személy elől?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért és mivel? Hogyan sült el az akció? :D

2012. máj. 3. 17:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Motorral mentem ,de nem volt jogsim, rendszámom se. Persze ,hogy ellenőrzésbe futottam bele,nagyban integetett a fakabát, én meg satu ,visszafordultam az úton és eltűztem. Nem jöttek utánam ,mondjuk esélyük se lett volna elkapni, de azért egy órára letáboroztam egy erdős részen ,nehogy egy másik járőr elkapjon akit értesítenek rádión.
2012. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
ugyan ezzel a Trabival volt egy másik rendőrös storym.Megyek a haverral Érden éjszaka,mert kerestünk egy Discot(már nem emlékszem a nevére,ilyen gyökerek lógtak a plafonról)Egyszer csak be előz egy civil Lada és nyom egy satu féket.Éppen csak meg tudtam állni.Kipattan belőle 4 civil ruhás nyomozó és kirángatnak minket az autóból.Ami a filmekben szokott lenni,lábakat szét,motozás,földre fektetés stb....Kiderült,hogy betörés volt a környéken és az elkövetők ketten voltak és ugyan ilyen Trabival menekültek.Bocsánatot nem kértek,de legalább megmutatták,hogy a Dizsi merre van.......
2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11-es: még jó, hogy nem volt rendszámod! :D
2012. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én motorral idióta rendőrök elől. Tavaj nyáron, a párommal egy 3 napos motoros kirándulásból tértünk hazafelé. Sümegnél a Shell kúton megálltunk tankolni, majd Jánosháza felé vettük az irányt. Párom előbb elindult mint én, mert nekem közbejött még egy gyors telefon. Mikor kifordultam egy kombi opel astra mögé sikerült beállnom és nem idén nyáron lebarnult ifjak ültek benne, és valamit mutogattak, nem igazán lehetett kivenni, hogy mit. Én 2006-os R1-es Yamahával voltam, gondoltam, nem mennek gyorsan kb 70-80kmh-val itt megelőzöm őket, nehogy valamit szórakozzanak ez már úgysem lakott terület de azért sebesség korlátozás van. Kimentem melléjük ráhúztam egy kicsit a sisak plexije még fel is volt hajtva, tehát nem mentem gyorsan, mire látom, hogy jobb oldalról egy fehér focusból erősen felmatricázva és villogóval a tetején hirtelen felindulásból messziről is jól láthatóan 3 agyoniskolázott sünnel, nagyjából 120Le-s 1,4 tonnás autóval utánam eredtek. Hát misem kellett több kicsit meghúztam a gázt a körforgalomig ami kb 3-400 m mondom ha ezt meglátják úgysem akarnak tovább üldözni...

Kihajtottam a körforgalomból és szépen kényelmes 130kmh körül haladtam tovább, mikor a visszapillantóban látom, hogy a messze távolban kék villogóval kaszkadőröket meg szégyenítően tapossa a sz@rját a hülye rendőr... Hát mondom ha így, akkor ok...Aki tudja, hogy hol történt az eset az már röhög, aki nem annak elmondom, hogy ezek után kb. 20km-es 3 kanyarral és 1 faluval "megtűzdelt" sík, nyíl egyenes szakasz következik, ahol az én 200Le-s és 180kg-os motorommal és 78kg-os testsúlyommal kényelmesen kimotoroztam a 270kmh-es sebességet, Persze a rendőrnek gondolom egy 5-6 másodperc után leesett(kb ennyi kellett, hogy elérjem 120-ról a 270-et), hogy vajmi kevés esélye van valaha is elkapni...


Kb. ennyire idióta a rendőrök 99%-a, tisztelet a kivételnek!


NICO

2012. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Aggyadneki NICO!!! :D
2012. máj. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Remélem, NICO, mikor legközelebb 270-nél valami váratlan történik, egy fára fogsz feltekeredni, nem egy vétlen autóst ölsz meg... Én például a platós IFÁt simán kitolom eléd az útra. Hisz' még oly messze vagy. Aztán majd lehet fakereszteket szúrkálni a fődbe, az nyilván van olyan jó anyádnak, mintha még élnél.
2012. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

1, anyám nem él, 2, nem rendhagyó, hogy közúton ennyivel menjek és nem is szoktam. 3, Ha kitolod elém az ifádat, lehetséges, hogy kerüljek, illetve nem tudom mennyire vagy tisztában ezeknek a motoroknak a fékrendszerével, de nem az ifáéhoz hasonló a teljesítménye... S mivel ez egy vasárnapi napon volt a forgalom elenyésző volt és a páromon, illetve 1db 2 ütemű trabanton kívül ha jól emlékszem nem előztem meg senkit a kb. 3-4km-es száguldásom során. Végül, de nem utolsó sorban heti 2 alkalommal szoktam pálya-motorozni, amihez megvannak a megfelelő felszereléseim is, illetve vezetéstechnikai tréningeken is mindig részt veszek, ahol történnek váratlan dolgok.


Ha pedig szándékosan kijönnél elém az ifával, hogy "a h...lye b...zi motoros ne száguldozzon itt nekem, majd én megmutatom, neki, had szívjon a kis roh@dék!", valószínű a következő megállódnál ott várnálak, nem éppen baráti felállásban..


Mindenesetre köszön a jókívánságaidat, hasonló szépeket neked is!


"Műsoron kívül mondhatom, hogy az apád f..@szát?":D <-Nem én mondtam, hanem Bajor Imre!

2012. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

"nem rendhagyó, hogy közúton ennyivel menjek" - tehát gyakori?


Azért arra kíváncsi lennék, hogy amikor meglátlak párszáz méterre, és úgy gondolom, még bőven kiférek eléd, akkor 270-ről hogyan állsz meg. Vagy kerülsz ki, ha esetleg jönnek szembe.


Ha heti két alkalommal pályamotorozol, az jó. Viszont ha nem vagy képes különbséget tenni a pálya és a közút között, az nagy szívás. Nem csak neked. Nagy szívás lehetett volna pl. az általad említett Trabantosnak, aki a tükörben látva, hogy még 200 méterre vagy, vígan elkanyarodhatott volna balra. Te pedig valószínűleg a bal oldali ajtón be, a jobboldalin - darabokban - ki, miközben a benne ülőket is kivégzed.


Persze én tisztában vagyok azzal, hogy Rossi hozzád képest kezdő, hogy gyorsabbak a reflexeid mint egy számítógépnek és jobb a látásod a sasénál. Sőt, mindenki, aki magasról sz@rik a közlekedési szabályokra, ezt képzeli magáról. Aztán ha kiderül, hogy mégsem, akkor már általában késő...

2012. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
először mást akartam írni, de nem töröltem vissza az egészet,véletlenül..
2012. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hát ha párszáz méterrol akkor bizony simán megállok. Mint jeleztem tudok különbséget tenni pálya és közut közt, ezért nem szoktam ennyivel menni. A trabantosnál lassitottam, és esélye nem lett volna bekanyarodni sehová sem, mivel messzetávolban nincsen semmi,még földút sem.. Én nem mondom, hogy helyesen cselekedtem nem is ez volt a kérdés. Kötekedo emberekkel, akiknek nincs jobb dolguk meg pláne nem vitatkozok. De kérlek Te még hintsed a magasreptu tanitásaidat, gondolom Te mindig szabályosan közlekedsz..
2012. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!