Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menekültetek már rendőr vagy...

Menekültetek már rendőr vagy valamilyen más hivatalos személy elől?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért és mivel? Hogyan sült el az akció? :D

2012. máj. 3. 17:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb az egész történetben a legutolsó mondatod. Az írásod alapján egyáltalán nem tűnsz hülyegyereknek, és mégis, el sem tudod képzelni, hogy lehet szabályosan közlekedni...
2012. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Most nézegettem csak vissza az első oldalt, látom, hogy Te ilyen nagy tudor "tökös csávó" vagy... :D:D:D
2012. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
31%
Nos, a tökösség mindenkinek mást jelent: nekem azt, hogy gerinces vagyok és vállalom a tetteim következményeit, míg másnak azt, hogy gyáván megfutamodik, netán másokat is veszélybe sodorva saját kis piti problémái miatt.
2012. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én motorral mentem, a süni quaddal, és meg is léptem volna, ha a párhuzamos utcák és egy kényszerkerülő után nem kerül hajszálpontosan a hátamba :) De nem volt baj, nem vette észre/nem érdekelte, hogy Ak-s jogsival 37kW-os gépet vezettem, biztosítást nem kért, azért bírságolt meg, mert nem álltam meg neki.
2012. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Juj, de pech!:)
2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Jajmár jönnek az álszentek akik soha nem gyorshajtanak:) Bizony aki gyors motort vesz az mindig is száguldani fog közúton is, azért is veszi az erős motort. Ez vele jár, hogy odahúzza neki.És az is vele jár, hogy ha baleset van ő húzza a rövidebbet ,az életével játszik. Nem láttam még speedmocit 90-el huzamosabb ideig közlekedni országúton ,de biztos vannak csak mindig másfelé járnak mint én :)
2012. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amúgy az az érdekes, hogy a BMW-vel elkaptak, amikor meg a Simsonnal mentünk barátnőmmel 2 személlyel, akkor mindig végigkergettek a városon és sose kaptak el :D
2012. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Autóval motort csak a nagyon hülye rendőr kerget.Akkor van esélye utolérni ,ha esik a motoros.
2012. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!