Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket az autóról?

Figyelt kérdés

Dettó ugyanaz, mint a lenti link, csak 3,3MHUF lenne az ára.

Köszi.

[link]



2012. máj. 10. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek volt ilyen Skodája, hát ő nem volt megelégedve vele. Hosszú úton pl. fájt minden csontja, városba sokat eszik az 1.6os motor.

Szépnek szép ,de kényelmetlen hosszú útra és sokat eszik :)

Szerintem válaszd a kicsit régebbi 1.9PD TDi változatot , motorikusan bika nagyon! Fogyasztása 7-8 átlagban.

2012. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora autóhoz én keveslem azt a 102 lovat. Amúgy jó
2012. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

szép szeretném vezetni, 102 le lehetne mondjuk 140 lazán .

de ehez vezetni kell.

szép formás tiszta.

2012. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is keveslem az erejét.

Erre azt a javaslatot kaptam, hogy egy kis chippeléssel megoldható, hogy erősebb legyen és a fogyasztáson sem dob sokat, ha ésszel megy az ember.


Fogyasztásra a teszt körnél maga az autó cirka 6,5 litert írt.

2012. máj. 10. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A műszerfalmutató nem annyira pontos, van 10%-os eltérés minden autónál. De pl. ha viszed a családot, barátokat (4-5 személy) az már megterhelő mert maga az autó 1300kg kb. A személyek is dobnak még 300-at ami 102 lónak elég kevés.
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogyaszthat sokat, mert alulmotorizált. A gyenge motor nem sokat erőlködik a nehéz kasztninak. Tényleg inkább az 1.9-es turbó dízelmotorral vedd.
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jöhetnek még az észrevételek.

Ment a zöld kezecske mindenkinek. :)

2012. máj. 10. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad ekkora autót ilyen motorral venni. Ez egy 15 éves kostrukció, már egy Golfban is nagyon lomha, ebben meg főleg. Ha később el is szeretnéd adni egyszer, akkor csak dízelt vegyél.
2012. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép autó, csak nagyon fapados. Magánszemélytől ugyanezt az autót, ugyanezért az árért sokkal jobban felszerelve kapnád, mert a kereskedő több százezret akar keresni ebben az árkategóriában. Na meg más szempontból sem jó kereskedős autót nézni. A motor pedig tényleg iszonyat pici ebbe az autóba, 1.6-os Golf 4 ugyanennyi lóerő és nagyon lomha szegényke, akkor ez az autó főleg az lenne a mérete miatt. Minimum kb 140 lóerővel venném a helyedben. Egyébként szerintem ezek kényelmes, megbizható autók, nekem abszolút bejönnek.
2012. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mi is ugyanezeket állapítottuk meg.

Köszönöm a megerősítést! :)

2012. máj. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!