Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 KIA Pride 5. ajtó balolda...

1999 KIA Pride 5. ajtó baloldali oszlopába van szerelve egy érdekes szerkezet, amire három cső van rácsatlakoztatva. A csövek úgy néznek ki mint a vékony üzemanyag cső. Van rajta egy olyan szelep is, ami egy irányba engedi a levegőt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 08:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Extrém a példa,de ha minden balul üt ki,akkor veszélyesebb lehet,mert a benzingőz robban,de a fröcskölő benzin az "csak" lángol. A röhej az,hogy szoktam benzinszagot érezni a kocsiban/felhúzott ablaknál/,de nem tudtam honnan jöhet,talán ez a megoldás.Ki van szedve a tank,és az egyik hullámtörőt ki is vettem mert elengedte a hegesztés.Tankolásnál nincs gáz,mert a vastag cső mellett fel van vezetve egy vékony cső is,a távozó levegő számára. Most úgyis átalakítom a tankot,mert a tank töltőcsővére,ahová a gumicsövet kell rádugni,behegesztek egy rostát,lopásgátlónak. Apósomnak a suzukijából úgy szívták le,hogy a gumicsövet elvágták,és oda dugták be a leszívócsövet. Ezt próbálom megakadályozni.
2012. máj. 20. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!