Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helyzetjelző, rendőr megbüntet...

Helyzetjelző, rendőr megbüntethet?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen ledes helyzetjelezőm van, "jégfehér" de látszik hogy kicsit kékít... Ezért a rendőr megbüntethet? vagy mondhatom hogy ez led? :S


2012. máj. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő jelzéssel van ellátva hogy használhatod legálisan akkor nem szólhat érte.
2012. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ez az, hogy nincs.. mint ahogy a képen is látható, nincs rajta semmi ilyen.. .:S
2012. máj. 16. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sárga bórában van?

Ha igen akkor kétlem hogy szólnának érte, ha elég sárgán villognak a lámpák akkor nemhiszem hogy leszereltetik veled a rendőrök az indexlámpát hogy megnézzék milyen izzó van benne...


Egyébként ha nincs rajta jelzés akk hivatalosan nem használhatnád.

2012. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 21:50 -,- Helyzetjelző sárga búrában?...... Amúgy nem szól érte senki nyugodtan vedd meg. Nappal nem látszik este meg világít a tompított is.
2012. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez úgy néz ki mint a terminátorból a mikrochip amit mindenki el akart pusztítani.. :D

Ez nem olyan hogy több színű fényt tud? Szerintem A RENDŐR NEM IS LÁTOTT MÉG ILYET hogy őszinte legyek én se... Úgyhogy nem büntethet meg érte ha nem sötétkék a fénye.

Különben nem tudom mi ez a kékláz?? Annyi szín van még miért mindenki a rendőrség színét szereti hordani a kocsiába?? Amúgy ezért rágnak be különben ezt elárulom..

Haveromnak is azzal érvelt a rendőr mikor észrevette a kék lámpákat és megállította egyből ezzel kezdte ,hogy a rendőrség színe a kék. :)

Tisztára mint az óvodába -Lelőttelek lelőttelek! De rajtam páncéling van,, Addide nemadóóm!! Ez az enyém stipi-stopp.. :P XD

2012. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!