Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Moped (M kategóriájú) jogosítv...

Moped (M kategóriájú) jogosítványnál vizgára milyen felszerelés kell? (Oktató azt mondta gerincvédő és full protektoros ruha. )

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy bokafölé érő bőrbakancs, bukó, vmi bőrdzseki, és egy protektoros kesztyűvel simán etengedték a vizsgán, sőt szerinte nem is kéne túl sok felszerelés. Sztetek akkor most mit vigyek? (Bukóm, bakancsom bőrdzsekim van, de csak ennyi, nem akarok beruházni gerincvédős protektoros cuccra...)
2012. máj. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez volt de ezek az okosok kitalálták, hogy protektoros kabát, protektoros gatya+ bakancs +protektoros kesztyű.

De ha nincs kabát, akk pl jó a könyökprotektor, meg gerincprotektor, illetve térdprotektor.

2012. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zsír... Amúgy ha nem tudok kölcsönkéri ilyen cuccot, akkor mit csináljak? Muszály venni? (Ha igen mennyibe fáj?) Vagy esetleg lehet bérelni? (Bár furának tartom a bérlést, de hátha...)
2012. máj. 17. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést: Muszáj*
2012. máj. 17. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Bérelni nemigen, turkálókban nézz körül, kérdezd meg az eladókat, hogy protektoros motoros ruhájuk van-e. Esetleg bolhapiac ha van arra. Én nekem csak a kesztyűt kellett köcsönkérni, a gatyát-kabátot 6500-ból kihoztam a turkálóból. Szinte ingyen volt, ahhoz képesz, hogy mennyit kérnek érte a neten.
2012. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! (Ment a zöldpacsi!:D)
2012. máj. 17. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem egy hónapja adtak,nem kellett fizetni
2012. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogymá, én fél éve mentem vizsgázni bőrkabátban meg bakancsban, a másik gyerek meg edzőcipőben és susogósgatyában, és a vizsgabiztos nem szólt semmit.Mondd meg az oktatódnak, h adjon neked, mert neked nincs rá most.
2012. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!