Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első kocsinak? Olyan kéne amit agyon lehet tuningolni. És persze olcsó.

Figyelt kérdés
Azért mert első autó nem egy 70 évceset akarok,hanem egyből olyat amit évek múlva is fogok tudni használni,ezért szeretném tuningolni,de nem egy opel korzára gondolok ami 1.2 es maximum hanem valami komolyabb gépre amivel nem kell szégyenkezni :) Első kerekes kizárva!
2012. jún. 1. 07:55
1 2
 11/14 gomzoli ***** válasza:

Egy olcsó, tehát öreg autót akarsz agyontuningolni, feltételezem szintén olcsón, aztán ezt éveken át használni (mert nem telik újabbra?), és pont Te mondod, a gagyituningolt rozzanatban ülve, hogy nem akarsz egy Corsá-ban szégyenkezni? Hehe... Fura ez a világ. Ez olyan, mint a turkálós pólóra egy Nyáljki-jelet utólag ráfesteni, mert a kétezer Ft-os új póló jel nélkül már szégyen...

Ja, és ha jól sejtem, az egészet valszeg 200 ezer önerő (ballagásra összedobta a rokonság) + hitel kereteiből.

2012. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

///Mbela: Sajnos nincs minden 28-asban sperr. Az M3-at leszámítva opcionális extra volt, de 96 körül onnan is kikerült. Úgy tudom ASC+T lett helyette, ami tudta egyenként fékezni a hátsó kerekeket. Az enyémben sem volt sperr, én egy 325-ös alól valót raktam alá, aminek kicsivel rövidebb az áttétele, így kicsit dinamikusabb is lett.

Szerintem ár/érték arányban nincs ennél jobb élményautó, és ha jó állapotú, akkor a fenntartása sem horror.

2012. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Focusman válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy milyen autó... Mindegyikből ki lehet hozni szépet! Válassz ki egy olyan autót aminek megfelelő a motorja számodra. A külsejével ne törődj! Ahogy lesz pénzed mindig csinálsz valamit rajta. Alakítgatod stb. De az a halálom amikor emberünk tehetősebb, és megvesz az autójához a tuning alkatrészeket! Ha igazán jó kocsit akarsz akkor magadnak alakítgatod át a gyári elemeket rajta, és kitalálsz valami egyedit!
2012. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
RX-8, vagy 3.0 Omega
2019. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!