Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen arányban keverjek be...

Milyen arányban keverjek be benzint 2T olajjal?

Figyelt kérdés
Most vettem egy SIMSONT és meg szeretném tudni, hogy 5L benzinhez hány DL olajat keverjek hozzá. És milyen márkáju olajat ajánlatok?
2009. júl. 8. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 decit!
2009. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

általában 5 liter olajhoz 1 dl olajat szoktak hozzáadni.

Szerintemnem kell olyan nagyon drágát venni.Van sokfajta A TESCO -TÓL a Mol-ig.

[link]

2009. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

első válaszolónak!!Nem kell olyan sok mert nagyon füstölni fog :) Tapasztalatból beszélek :)Elég 1 Dl !!!!

Előző voltam

2009. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. júl. 8. 12:05
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
simson gyári keverék aránya 1:40 vagyis 40 liter benzinhez 1 liter olaj kell.Ha ezt leosztod akkor 4 literhez 1 deci.Akor 1 literhez 0,25 liter olaj vagyis pontosan az 5 literhez 1,25 deci olaj kell.De rakj bele 1.5 decit és az jó lesz enyinél még füstölni sem fog számotevően.Tescos és mol olajat felejtsd el.Simsonba igaz nemkell profi verseny olaj de valami jóbb minöségi róbogó olaj ( szintén 2 T)rakj.
2009. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

előző válaszadónak.

Nem tudom miért kell hülyeségeket írni!!Én több évig így jártam a simsonnal hogy 5 l hez 1 dl-t adtam.Sose volt semmi gond és pöpecül működött a járgány.Lehet hozzá adni 1,5 öt is de fölösleges!!!De te tudod ha akarsz tegyél bele annyit ha úgy jobbnak látod.

2009. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És miért írtad azt hogy a Mol motorolajat felejtse el!!!Mol Shell castrol meg egyéb motorolajoknál nem kell jobb mert nagyon jó minőségűek bár kicsit drága de megéri!!
2009. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom ahhoz a válaszadóhoz aki azt írta hogy 5 liter benzinhez egy deci olaj,tényleg jó a Castrol meg a Mol is de a Repsol se rossz.Egyedül a lánc fűrészekbe használatos olajakat felejtsd el ,olyat soha ne önts bele!
2009. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

21:15

köszönöm hogy legalább te nem hülyézel le :)

Nem értem minek kell megmagyarázni hogy milyen olaj kell meg mennyi annak aki évekig járt simsonnal.

2009. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha Simson gyári keverék aránya 1:40 akkor 5literhez 1.25 deci olaj kell.

Mit kell ezen vitatkozni?

lehet bele rakni 2decit is meg 0,5-öt is de a gyár által előírt keverési arány akkor is annyi marad.

2009. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!