Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2013-tól már valóban csak 24...

2013-tól már valóban csak 24 éves kortól lehet megszerezni az "A" korlátlant?

Figyelt kérdés
Közvetlenül az A-t, minden előzetes gyakorlat nélkül. Ha igen, akkor az info már hivatalos, vagy még csak tervben van?
2012. júl. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Náluk: [link]

Már úgy van írva, hogy ez lesz.

Gondolom viccből nem tennének ki ilyet.

2012. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megtaláltam, és bár eljutottam arra az álláspontra, amire te is, de official infót sehol nem találtam. Ha valaki talál, akkor szóljon már. Köszi.
2012. júl. 10. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
tedd le B125-re és akkor leteheted 2 év múlva egyből :D
2012. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na jah, de ha nem nagyon motorozott, akkor a könnyített 125ös (alias b125) képzés kevés, vagyis az ára sokkal több lesz, mint amennyi ki van írva.

Plussz ott van a "továbbképzés" költsége.


Ezen a módon közel akár duplája összeg is kijöhet. (Na meg még arra jön rá, ha bármiből is bukik...)


Szóval ez szép és jó, csak rohadt drága.

2012. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 éve motorozok 125-ös exc-vel.
2012. júl. 11. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor már most kezdheted is elvileg
2012. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az előtted válaszolónak írtam, csakhogy megdöntsem az elméletét, miszerint én majd megbukok a vizsgán. Nem bukok meg majd, mert van tapasztalatom már. Egyébként meg nem A1-el motorozok, éppen ezért tettem fel úgy a kérdést, ahogy azt fent olvashatod.
2012. júl. 11. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy megbuksz, viszont nagy általánosságban igaz amit írtam.


Illetve továbbra is, ha elsőre átmész, akkor is többe fog így kerülni 2 lépcsőben. (Na meg több idő is.)

(Valamint lehetsz bármilyen profi, ha a vizsgabiztosnak rossz napja van és meg akar húzni, akkor meg fog. Sajnos ez így működik.)

2012. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!