Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 50-es sportgépek mennyire...

Az 50-es sportgépek mennyire gyilkolják a cipőket? Illetve nem gáz farmer mellé egy ilyen motoros csizma?

Figyelt kérdés
Ugye ált. 6 sebesség van, ezek elég rövidek, és gondolom gyakran kell váltogatni. Így nem gyilkol le 1 hónap alatt 1 cipőt? Illetve nem gáz farmer mellé egy ilyen motoros csizma? Mert nyilván nem akarok venni 1 egész motoros ruhát, max még vmi motoros dzsekit.

2012. júl. 17. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk egy normális acélbetkós bakancsot veszel fel akkor azt tuti nem gyilkolja, főleg ha kívülről is erősített az orra.

És persze farmerhoz teljesen jó.


Persze a motoros csizma a legjobb, de kicsit érdekesen néz ki :D


Meg bakancsból se mind1 hogy milyen a kialakítása, van aki azt mondja hogy ha nagy az orra nem lehet benne váltani. Én konkrétan egy magas szárú, kívülről is erősített orrúban tanultam. Mindenki csodálkozott hogy hogy tudok benne váltani, de baromi könnyű volt :)

2012. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van már jogosítványod?
2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: van
2012. júl. 17. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy motorozós cipőm, elég leharcolt, de az én 50-es gépemnek nagyon finom kis váltója van, alig kell hozzáérni, szal nem gyilkolja (az enyém) a cipőket. (Bár azért az 'olajoscipőbe' motorozok, mert annak már úgyis mindegy...)


Szal ne vegyél fel egy Bugattit vagy Mustangot:D Amúgy mentél már ilyennel? Mert szerintem egy csiz

2012. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, szivat a böngésző:////

Folytatom: Mert szerintem egy csizma túl nagy oda, nem férsz el kényelmesen, bár lehet, hogy hülyeség, de az én mocimon elég szűkös a hely. (Mondjuk váltogattam már sima bőrbakancsban is, nem tett benne semmi kárt.)

2012. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szöget ütött a fejembe, hogy van-e jogsid. Ugyanis megfelelő saját(!) védőfelszerelés nélkül még csak fel sem ülhetsz a motorra, oktatáson sem. Ergo ha van jogsid, akkor lennie kell valami hosszúszárú cipődnek/csizmádnak, amit motorozáskor viselsz.
2012. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kölcsönkért valakitől, amúgy egy rossz bakancs is jó nekik, sőt egyik srácnak a gerincprotektor egy kartonlap volt a kabátja alatt...
2012. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem B-s jogsim van, amivel ugye vezethetek 50-es motort. Lehet hogy a kérdezőnek is B-s van. Nem törvényszerű hogy csak 14 évesek vesznek “gyorsasági“ 50-est. B jogsinál a motorozásról szinte semmit nem tanítanak. Motorra meg fel sem ültetnek, ezért nem kell protektor meg csizma sem.
2012. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
M kategóriás jogsim van, de cipőnek elég volt 1 bakancs, protektorok, térd és könyökvédő meg volt az oktatónak. Csak bukó, kesztyű, csizma és valamilyen kabát kellett...
2012. júl. 18. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!