Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós autót vezetve...

Automata váltós autót vezetve jobb vagy bal lábbal fékezel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Bármelyik modern automata kevesebbet eszik - kivéve ha valaki olyan h*lye, hogy egy 1.0-ás vagy 1.2-es autóba rakatja a 3 sebessségeset...


Amúgy kinézek a szélvédőn és megmondom mennyivel megyünk +/- 10 km/h. Na, most nagyobbat mondtam?

2012. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20, végre egy normális válaszoló!


Nem én kezdtem a veszekedést, csak írok valamit és egyből lepontozza a beképzelt réteg, aztán mikor felkapom a vizet még én vagyok a szemét, és el kell hordani mindennek, nagyon utálom az ilyet, a moderátor meg nem szedi le.

2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És a félautomata mennyit eszik?
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#21 mert szerinted az 3000ezres dizeles audiba van a 3sebesség, az ezresbe meg 7-8 ? :O
2012. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyen széles. Lehet azért hogy két lábbal lehessen taposni vagy csak azért mert a kuplungpedál hiányában furán nézett ki az a kis üres tér így inkbb megnyújtották a fékpedált?

Ma már ritka az az automata amit nem tudsz kézzel is kapcsolgatni.


Az Easytronic nem teljesen ugyanaz mint egy automataváltó még ha úgy is viselkedik.


"Az Easytronic-váltó elektrohidraulikusan vezérelt hagyományos váltó szárazkuplunggal, amely automataként működik, az autóban így kuplungpedál sincs. Előnye, hogy olcsóbb a hagyományos automatáknál, továbbá a kocsi fogyasztása nem romlik a kéziváltóséhoz képest. A váltáskultúrát azonban meg kell szokni."


[link]

2012. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem azért szélesebb, hogy a piros lámpánál bal lábbal is tudjad taposni (ha pl. elfárad a jobb lábad, vagy hátranyúlsz valamihez a hátsó ülésre), mert ugye ha leveszed róla a lábad, elindul az autó. Meg persze jobban is néz ki így.
2012. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!