Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benneteket nem zavar, hogy az...

Benneteket nem zavar, hogy az újabb autóknak nem látjátok az orrát a volánnál ülve?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
érezni kell hogy holvan az orra, mellesleg egy régi kocka autóbak se addig tart az eleje, ott van még lent a lökhárító amit nem látsz, akkor azzal hogyvan?
2012. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azzal úgy van - ha már ennyire kötözködni támadt kedved - hogy az autó orra és a lökhárító legelső pontja között van kb 3-4 cm. Ha pontosan rálátnék a lökhárítóra, ennél közelebb akkor sem mennék semmihez. Másrészt 3-4 cm-t elég pontosan - néhány milliléter pontossággal meg lehet saccolni.

Azonban ha csak a szélvédő vonaláig látok csak el, onnan van még jó egy méter az autó orráig.

Biztos vagyok abban, hogy te egy métert is milliméter pontossággal ki tudnál jelölni, én azonban csak átlagember vagyok, aki mondjuk jó esetben plusz-minusz 10 cm pontossággal tudna egy métert mutatni.

Autók között manőverezni szerintem ez nem egy megnyugtató különbség.

2012. aug. 5. 12:37
 13/16 anonim ***** válasza:
bocs, de az elég extrém eset, ha csak a szélvédő vonaláig látod az autó elejét, ugyanis egy normál felépítésű autónál közel ugyanugy látod a motorháuztetős, maxy az utolsó 30 cebtid nem érzékeled ami ível lefelé, de akkor bocs hogy leírtam a véleményem , akkor helyesbítek: "benneteket nem zavar, hogy az újabb autóknak nem látjátok az orrát a volánnál ülve?" : nem!
2012. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kötözködjél csak nyugodtan!
2012. aug. 6. 09:22
 15/16 anonim ***** válasza:
ako vegyél olyan autót ami körbe van radarozva, aztán viszont válltáska, ha már új kocsit veszel ilyet válassz :D amúgy teljesen nyugodt vagyok, és nem kötözködöm
2012. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én meg teljesen nyugodtan a hasznosságának megfelelően értékeltem a válaszaidat.
2012. aug. 7. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!