Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogyan kezdjem el?

Szerintetek hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán töltöttem be a 22. életévemet és úgy gondolom,hogy most már itt az ideje belefognom abba ami a leginkább érdekel...a motorozásba (Sport motorokra gondolok)!!! Gyerekkorom óta meg szerettem volna tanulni,de csak most lesz rá alkalmam,hogy tanuljak,de viszont itt akadna egy kis bökkenő!! Mivel eddig még életemben nem ültem motoron ezért nem igazán tudom,hogy hány köbcentis motorban kellene gondolkodnom...A pénztárcám miatt én MINIMUM 6 évre venném ezt a motort és a tanuló időszakomban szépen szakaszolnám a tanulás menetet,okosan és óvatosan motorozgatnék,nem az a célom nekem sem,hogy sz*rrá törjem magam,majd miután már jónak érzem magam jöhet a jogosítvány!!! (ezt azért írtam le,hogy nehogy azt gondoljátok,hogy "itt egy újabb nagyképű hülye gyerek aki a csajok előtt akarja játszani a rézf*szút".... Egyáltalán nem ez a célom,hanem az,hogy azt csinálhassam amit szeretek szabadidőmben és én is szabadnak érezhessem magam :))


Ti tapasztalt motorosok mit mondtok,mit kellene vennem???



2012. szept. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez leginkább pénzfüggő. Mennyit szánsz a motorra? Mennyit védőfelszerelésre(mert az nagyon nagyon fontos)
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Védőfelszerelésre egy 100-150.000 forintot a motorra meg olyan 600-800 környékén! (A motoromat használtan venném)
2012. szept. 28. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

B+, ilyen h*ülye vagy, már bocs a kifejezésér. Idén 21 év a korhatás a korlátlan motoros jogsira, de erre már esélyed sincs hogy meg tudod csinálni, januárban meg emelik 24 évre.

Max A2 lehet amire haa jól tudom 25 kw lesz a határ. Vagy vársz míg 24 leszel, vagy be kell érned egy max 25kW-s géppel, mert gondolom nincs jogsid sem. Ha van akkor bocs, akkor lényegtelen a válaszom.

2012. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz B+ a választ...Teljesen tisztában vagyok én a jogsi korhatár emeléssel meg a hasonló dolgokkal,ezekben nem kell felvilágosítani...De lenne hol használnom a motoromat addig is amíg be nem töltöm a 24. életévemet!!! (Pl.: a faluban ahol lakok -erre sosem jár rendőr- és legalább mire a jogsihoz jutok már menne a motorozás)


Az írásnememből ne szűrd le azt,hogy megsértődtem mert amúgy nem :D

2012. szept. 28. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a korlátlant akarod megcsinálni akkor én a helyedben vennék egy 250-es ETZ-t. Nem szerencsés rögtön egy nagy gépre felülni.
2012. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!