Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 9 személyes kisbuszt...

Milyen 9 személyes kisbuszt ajánlanátok, ami megbízható, kis fogyasztású és olcsó fenntartani? Ford Transit? VW Transporter Caravelle? Más?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy "B"-s jogsival vezethető legyen a mikrobusz. Nem hátrány, ha jó nagy a csomagtere, beltere. A motor minél takarékosabb annál jobb, de azért tudja normálisan mozgatni az autót. Lényeg: az autó megbízható legyen, ne hagyjon cserben és kedvező legyen a fogyasztása, olcsó legyen szervizelni. Milyen típust ajánlotok?


Ford Transit?

VW Transporter?

Toyota Hiace?


A Fiat Ducato-ról és a Mercedes Vito-ról azt hallottam, hogy gyakran meghibásodnak és drága a javításuk. Pedig az új Mercedes Vito műszerfala, váltó elhelyezése (kormánynál, rövid joystick-szerű váltó) nagyon tetszik.



2012. okt. 10. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

nos első milyen fő célra: munka, családi kocsi,...

mennyi a keret szóval hány éves körülire gondolsz

én a vitot ajánlanám a szerviz nem olcsó de még azt mmondanám igy is...

2012. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább munka céljára kéne: embereket szállítani kirándulásokra, akár külföldre is. Tehát nem melós Barkas-ra gondoltam, de nem is a legnagyobb luxusjárgányra... Talán kisebb csomagok szállítására is befognám (de elsősorban nem költöztető, bútorszállító kocsi kell, hanem ami normális színvonalon, kényelmesen alkalmas 8+1 fő szállítására).
2012. okt. 11. 15:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Keret? Hmmm. Mondjuk, úgy láttam, hogy 1-1,5 mFt körül már tűrhető gépek vannak... Lényeg, hogy klímás, kényelmes ülésekkel ellátott, minél kisebb fogyasztású és megbízható, olcsón szervizelhető gép legyen.
2012. okt. 11. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
nissan kisbusz?
2012. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Ford Transit-ot ajánlom.
2012. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kaffa válasza:
100%

Én autószerelő szemmel szólnék hozzá. VW Transporter, vagy a Hiace. Én egy jó állapotút Hiace-t választanék :)

További szép napot!

2012. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!