Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok olyan vizsgabiztos...

Bettynapocska kérdése:

Ajánlanátok olyan vizsgabiztost a Mozaik utcánál vagy olyan oktatót, aki garantálja hogy átmész a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Ma húztak meg 2. ra forgalmi vizsgán.A vizsga biztos azt mondta felkészült vagyok szép volt a vezetés:Forgalmi szabályt nem szegtem, minden feladatot végrehajtottam.

A hibám az volt h túl lassan hajtottam végre a feladatokat, illetve a parkolások nehezen mennek és többször korrigáltam, ...Az előző vizsgán is a parkol

ással voltak gondok, nekinyomtam a kereket a padkának(de észrevettem és nem ugrattam fel).

Az a baj h annyira görcsölök már ha parkolnom kell, hogy mindig elrontom...

Igazság szerint kicsit úgy érzem a pénzre megy az egész dolog...

Most már bármit megtennék, hogy átmenjek..hajlandó lennék fizetni is a vizsga biztosnak...csak nem szeretnék már több órát venni, mert ki vagyok az oktatómtól.Nem túl kedves hangnemben beszél velem.

Kész idegroncs vagyok ha be kell ülnöm mellé...



2012. okt. 25. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

"Most már bármit megtennék, hogy átmenjek.."


Az már eszedbe jutott, hogy megtanulsz parkolni?


Sokszor leírtam már, de leírom most is: Aki NEM HIBÁZIK azt nem buktatják meg! SOHA!

2012. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatót meg szabadon lecserélheted. Ehhez nem kell megkenni senkit.
2012. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

"Igazság szerint kicsit úgy érzem a pénzre megy az egész dolog..."


Érdekes, aki nem tud vezetni, mind ezt hiszi...

2012. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak azért rántottak meg az előző vizsgán, mert hozzáért a kerék a padkához akkor valószínűleg valóban pénzre ment a vizsgabiztos.
2012. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
"padkázás" azonnali bukás. Ez nem pénzre menés, ez előírás. Ugyanis a padkázás = ütközés, mert ha magasabb a padka akkor az autó is törne, nem csak a felni...
2012. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Bizony a pénzre megy a dolog. Engem is meghúztak pénteken forgalmi vizsgán (B). Az egész vizsgám azzal kezdődött, hogy az oktatóm megkérdezte, hogy: Na, hoztál pénzt? Mondom nem, mért, kéne? Erre a válasz az volt, hogy Hát, lehet hogy NEM. Ebből szűrje le mindenki a konzekvenciát.

Vizsgabiztos kötözködött már velem az elején, még csak az autót vizsgáltam indulás előtt, tehát amit kell, autó előtt az oktató, autó mögött a vizgsabiztos. Kapcsolgatom a világítást, kérdezem, hogy jó-e, mind a ketten helyeselnek, majd kiszállok, elkezdem nézni a kormányt, és rámordít a vizsgabiztos, hogy én mért nem nézem meg a világítást. Na igen, 25 másodperce néztem meg, és ő is segített. Csak ugye én nem tudom bebizonyítani, hogy megnéztem, ő már húzta is a hibapontot. Elindultunk, mindent jól csináltam, de láttam, hogy húzogatja a pontokat megállás nélkül.


Hozzáteszem, 3 éve van jogsim, sok ezer km van mögöttem forgalomban, nem oktatáson ültem először autóba, 20 percet voltam az egész oktatás alatt a rutinpályán. Ezek után mondja azt valaki nekem, hogy nem a korruptságról szól ez az egész. M jogsinál ugyanez volt, ott sem fizettem, ott is meghúztak először, majd láttam, hogy egy konténer mögött ossza el az oktatóm meg a vizsgabiztos az én vizsgapénzem. Egy csaj, aki mögé beültem, és halálfélelmem volt, az oktatóm is órákat panaszkodott róla, és már ordítozott vele az autóban, ő elsőre átment a héten. Nincs több hozzáfűznivalóm.

2012. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" konténer mögött ossza el az oktatóm meg a vizsgabiztos az én vizsgapénzem"


nekem sincs, kamu vagy ember... a vizsgadíjat ugyani a közlekedési hatóságnak kell befizetni!


Érdekes, nekem mindenre van jogosítványom, soha nem adtam senkinek kenőpénzt - nem is voltam hibátlan minden forgalmi vizsgámon - mégsem buktattak meg sohasem.


Érdekes módon csak a bukók tartják korruptnak a rendszert...


A VB pedig SOHA nem fog üvöltözni veled, sőt, nem is szól ha valamit kihagysz csak húzza a hibavonalat.


Jobb sztorit találj ki legközelebb.

2012. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, legközelebb jobban készülök! Most ezt olvastam egyik Stephen King sikersztoriban, emlékezetből írtam.

Akkor kamu vagyok. :)

Ott voltam, láttam, amit láttam. Igen, az NKH-nak kell a pénzt fizetni. Ellenben arra milyen magyarázatot adsz, hogy meg volt az első vizsgám, (robogóról van szó) és érdekes mód a vizsga után kérte el a vizsgapénzt, amiről én semmilyen számlát nem kaptam. Mivel színes, összehajtott borítékba adtam oda a vizsgadíjat, majd láttam, hogy "elbújva" abból a borítékból szedi ki a pénzt, gondolom nem tömte meg az alatt az öt perc alatt. A vizsgalapon konkrét hibát nem írt rá, mivel nem is volt. Olyanok voltak behúzva, mint pl. lassan reagálok, a vizsgabiztos indoka meg az volt, hogy ő még nem érzi úgy, hogy forgalomképes vagyok.

Utána SEM fizettem, és átmentem, másik vizsgabiztossal.


A flegmázással meg hidd el a f@szom kivan, én is írhattam volna ilyen kamuvagysrácmostrántottalakkiaseggemből stílusba, de nem teszem. Amíg én nem úgy írok, hogy neked az felháborító legyen, addig te se tedd azt.;)

Több oktató van a családban. Tudom, hogy miként folyik egy ilyen belülről. Az oktatóm B-nél nem volt benne a korrupt lekenésben és buktatásban, ő mondta is, hogy ez egy ilyen vizsgabiztos, kész, nincs mit tenni, nála kis eséllyel megy át az illető.


Várom megint az alázós válaszkommented!

2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem hajtottam fel a padkára, a kerék nyomódott neki, az előttem lévő kocsik pedig mind fél oldalt a járdán álltak, ami számukra is bukást jelentene csakhogy ugyebár nekik van már jogsijuk, tehát megtehetik...
2012. okt. 25. 20:42
 10/14 Napkiraly ***** válasza:
Anális Józsit ajánlom,ő jól megbsz vizsgán
2012. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!