Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Minden vizsgabiztost/oktatót...

Minden vizsgabiztost/oktatót le kell fizetni Budapesten, ha át akarsz menni a vizsgán? (rutin, forgalmi)

Figyelt kérdés
Ez tényleg általános? És vidéken?
2009. júl. 27. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizettem és átmentem (Budapest)
2009. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is átmentem mindenből elsőre. És nem fizettem le. ;P (Szfvár)
2009. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is lefizetés nélkül mentem át anno Debrecenben (bár ott is tudok olyan oktatót/vizsgabiztost, akik elvárták, hogy lefizessék őket). A barátnőm most Pesten vizsgázik, ő mondta a fenti dolgot.
2009. júl. 27. 21:37
 4/9 anonim válasza:
75%
A barátod nem bízik eléggé magában (vagy szimplán béna), esetleg már előre legyártott egy kifogást az esetleges bukásra.
2009. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron nincs ilyen, sajnos Pesten én is hallottam ilyet, én elsőnek megbuktam de nem azért mert pénzt akartak, hanem a saját hibámból, féltem és kapkodtam, másodiknál nagyon sima volt...:) és nem fizettem egy forintot sem
2009. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én Miskolcon vizsgáztam ami nagyon kellemes volt.Nem volt sok hibám és a vizsgabiztos is látta hogy tudok vezetni.Nem kell lefizetni csak akkor ha nagyon béna vagy vezetésből mert akkor még Miskolcon se mennél át.
2009. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Miskolcon vizsgáztam és fel sem merült a lefizetés,mégis minden elsőre meglett.Bár Miskolc sem egyszerű hely,buknak szép számmal itt is.
2009. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

senkit nem kell lefizetni. az oktatók (tisztelet a kivételnek) így tesznek szert plussz pénzre.

értelemszerűen az oktató zsebébe vándorol a pénz ha átmész. ha nem akkor visszaadja...

2009. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én se hallottam a környéken ilyet és én sem fizettem.az oktatóm olyan volt mintha az apukám lenne.:D
2009. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!