Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire tisztességes a...

Mennyire tisztességes a forgalmi vizsgánál lefizetni a vizsgabiztost? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából nekem az lenne a kérdésem, hogy ki mennyit fizetett, ha fizetett a vizsgabiztosnak. a párom most fog menni majd forgalom vizsgára és az oktatója közölte vele, hogy 30.000Ft, amit én nagyon irreálisnak tartok, vagy nem az?


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 21. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kb ennyit fog ujra fizetni ha nem megy át de mifelénk 15-20e körül mondják. én nem tudom pontosan mennyi mert szerencsére átmentem :)
2011. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ja és ha a párod ugy érzi h saját észből igenis képes átmenni akk le kell szarni a biztost!
2011. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bratyó Pesten tette le, ott le akarta fizetni, erre közölték, hogy ez nem vidék, itt nem szokás :D
2011. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem irrealis, pesten 15-30 kozott mozog.
2011. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, szerintem képes lenne letenni magától is csak annyira teletömte a fejét az oktatója, hogy ha nem fizet nem fog átmenni, hogy nem tudom lebeszélni róla. És ez mind Pesten van....szerintem ez nagyon gáz amit csinálnak. Már-már pofátlanság.

2011. márc. 21. 12:06
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos, hogy nem fizetnék. Semennyire nem tisztességes.
2011. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon megemeltek a vizsgadijat, annyira, hogy elso bukas utan, mar jobban megeri lefizetni, mint mondjuk meg 2-3 bukasert. En lefizettem, mert surgosen kellett a jogsirol papir, de azota se vezetek felelotlenul, egymagam. 30 ezerbol van egy olyan erzesem, hogy az oktato is zsebre tesz majd egy tizest, ha igy erolteti.
2011. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én is erre a következtetésre jutottam, hogy az oktatónak is megy belőle...jah, és azzal a szöveggel áltatja a páromat, hogyha nem lefizethető a vizsgabiztos, akkor majd vissza adja a pénzt. Na már most ha egyszer oda adta neki a pénzt, nem hiszem, hogy vissza fogja adni, mert ha nem is tudta oda adni a vizsgabiztosnak akkor az oktató már 30.000-re beljebb van. Nagyon felháborít a dolog:)
2011. márc. 21. 12:21
 9/23 anonim ***** válasza:
nane :O ilyenek vannak pesten? Nyíregyházán még sose hallottam róla, meg aztán végig az oktatóddal vagy a vizsga alatt biztos nem esne neki jól, hogy ő megtanít vezetni azt saját magadtól nembírsz átmenni, de igaz, hogy felemelték a vizsgadíjat 11 900 ft-ra szal sokat buktatnak forgalomba..
2011. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ezért tart ott Magyarország, ahol tart. Gusztustalan, hogy még a vizsgabiztost is le kell fizetni (az orvosról nem is beszélve) azért, hogy a kívánt célt elérjük!!!

Én kilenc éve nem fizettem mégis meglett elsőre minden, de ma se fizetnék!

28 F

2011. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!