Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri az árát?

Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 7. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
# 9/10 11-08 14:33-as! Nézd már meg az elejét, az Isten áldjon meg! Minden alkatrésze máshogy áll. Lökhárító, sárvédő, lámpák, motorháztető. Nézd meg a motorháznál, metróállomásnyi hézag van. Az parkolási sérüléstől nem lesz ilyen. Ez az autó elől szarrá volt törve és csomó baja jöhet elő később. 100 ezerért se venném meg.
2012. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A km-re visszatérve: az egyik bank árul egy visszavett autót 5 éves, és valós 5000Km van benne. Én magam láttam, leellenőriztem, tényleg annyi van benne. Meg akarom venni kereskedőként, de előre félek, hogy ki fogja elhinni a km-t.
2012. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Paintec: bocs, amit elmondtál nehezen hihető. Gondolom te egy katolikus pap vagy aki max hétvégén az unokáit látogatja ( nem dohányzó tulaj).

Oké, gondoljunk már akkor!


"... a 6 éves Chevrolet Spark (0.8) autónkban van 30 e. km, egyáltalán nem irreális, manipulált, visszatekert (és had ne soroljam a többi idiótaságot) járgányról van szó! (Hogy nehogy ezen a "felületen" támadj, rendszeresen van használva, munkahelyre ez az autó visz, Budapestre havonta legalább egyszer, sok esetben jóval többször felvisz Tatabányáról!) A"


30e / 6 év = 5 000km évente.

5000/261 cirka 20 km naponta. Levontam a hétvégéket ( ami persze valóságban nem igaz, mert hétvégén is használod a kocsit, sőt még többet is mehetsz mint hétköznap ). Te magad írtad a rendszeres használatot és nem is kalkuláltam bele a budapesti kiruccanásokat. Megítélésem szerint ez elképzelhetetlen. Szerintem rossz a kocsid km számlálója.


Nem elég számítok neked mégjobbat:

Legyen az, hogy kiruccans havonta egyszer Budapestre, és azt feltételezem, hogy táblától - tábláig mész csak ( ami ugye már teljesen irreális.

Ebben az esetben a 6 év alatt 9000km az út amit megtettél ( úgy, hogy én csak havonta 1x-i kiruccanást terveztem, táblától tábláig ), és így marad 21e km a 6 évre.

Ez éves szinten 3500 ami már nagyon irrális futásteljesítméyben ( ez a katolikus pap kategória ). Ha a maradék napokat hétvége nélkül számolom akkor napi 18 km jön ki ( kivontam belőle a budapesti napokat is ). Ez azért nevetséges, mert azt jelenti, hogy 9km autózol naponta valahova és vissza. Bocs, de "két saroknyira" van a munkahelyed?


A véleményem: hogy nem hiszek neked, bocs. Tudom, hogy ezzel lelkivilágodba tiportam és én is megkérlek, hogy picit gondolkodj el. Bár hamvába halt kérdés: ha lehet a jelenlegi stílust mellőzd, nem vagyok vevő rá. Ész érveket hozzál fel és ne hülyézd le látensbe a másikat. Bár kétlem, hogy felfogtad...

2012. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*hamvába halt kérés
2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mint mondottam, 5000km-t futott 5 éves autót fogok venni.

Nemrég adtam el egy 16000km-t futott 6 éves autót.

Mindkettő első tulajtól került a bankhoz, és tényleg ennyi volt bennük.

2012. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Syrakusa ***** válasza:
Erről eszembe jut az egyik barátom.Renault Megane 1.4-es azt hiszem 2006 - 2007 - as 140.000 km-rel vette meg 2011 - elején.Mint kiderült a vétel előtt kb fél évvel már volt 190.000 - es szervizen :-))) ...
2012. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Syrakusa ***** válasza:
* 2007 - es
2012. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ellenpéldája, de azt te is tudod, hogy 5000Km-re nem tekernek autót. Mennyiről tekernék? 40-ről? :D
2012. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Syrakusa ***** válasza:
50000 - ről?Mondjuk 120-130E.....és itt nem csak az a lényeg,hogy mennyit tekertek vissza....hanem maga a tény,hogy ha vissza tekertek/azaz csaltak/akkor még mi jöhet amit "maszkíroztak"??? Lehet eseteleg valóban karambolos volt?Esetleg egy kis alvázcsavarodás? Nem baj....gurulni még gurul...... :-) Persze ezek szélsőséges példák de remélem érted így megérted mire célzok..........
2012. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Syrakusa ***** válasza:

U.i.: Az előbbit benéztem........ :-)

De itt nem 5.000 - ről szólt a kérdés és nem is arra reagáltam........persze biztos ki lehet fogni olyant is/csak nem valószínű/

2012. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!