Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri az árát?

Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 7. 21:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

13/20 - 20:15

Gondolom te is a tipikus hétvégi sofőr vagy, aki totálisan ellenzi az autókereskedőket, viszont szidja az új autókat.

Ha még sem (amit kétlek), akkor bocsesz... ;)


Egyébként nem tudom, hogy te mi a fenét számoltál, de sajnos én jobban tudom, hogy a SAJÁT autómmal mit megyek, mikor és hova... És sajnálattal közlöm, hogy hétköznaponként.. Hát.. Enyhén többet megyek, mint hétvégén.


1.) "Szerintem rossz a kocsid km számlálója." - Te már csak tudod.. Elvégre a műszaki vizsgán is átment volna, nemde? ;)


2.) "cirka 20 km naponta" - Ezen röhögtem egy sort... Te átlagot számoltál, ecsém! A rendszeres használat nem azt jelenti, hogy minden nap megyek vele 5 kilométert és 25 centit! Van, hogy be se indítom, de van, hogy 60 km-t is fut egy nap. Bár erre gondolom magadtól is rájöttél volna.. Habár ezek szerint mégsem?


Illetve örülök, ha hétvégén mereszthetem a valagamat otthon, nyugiban! Tudod, van, akinek dolgozni is kell, mert a "sok hülye polgár" nem tolja a segge alá a pénzt! Remélem felfogtad!


!!! - Nem kell politikai vitát kreálni ebből, csak gondolj bele abba a hatalmas f...ságba, amit te leírtál! - !!!

2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!