Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segéd motoros kerékpárral...

Segéd motoros kerékpárral közlekedve hallgathatok zenét fülhallgatón keresztül?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze, csak szólj a szüleidnek előre, hogy ne legyenek felháborodva, ha elüt egy kamion.
2012. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály. De saját érdekedben nem érdemes!!! (motoros oktatáson is füllhallgatóban beszél az oktató)
2012. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hallgathatsz, azért a rendőr nem fog szólni, jogod van hozzá.


Ugyanakkor a KRESZ kimondja, hogy mindent meg kell tenni a baleset elkerüléséért, és kizárni a hangokat ennek eléggé ellent mond.. tehát ha baleseted lesz, és ott kiderül, hogy zenéztél, akkor mindenképpen te leszel a hibás, mindegy, hogy hogyan történt (akár téged ütöttek el.. talán füles nélkül hallottad volna, így miattad keletkezett kár a lexusában..)

2012. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csináltam már és a saját motorom hangját nem hallottam nemhogy azt hogy más dudált volna.
2012. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha halkan, az egyik füledbe dugod be,nem hiszem hogy nagy bajod lehet tőle,de én mindkettőre maxon nyomatva biztos nem indulnék el.
2012. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Belvárosban nemtúl életszerű,ahol bármikor átrongyolhat egy mentő a piroson...

Hosszabb úton miért ne?

Ha megpöcköl egy kamion,az úgysem a fülhallgató miatt lesz...

2012. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát egyfülesbe volt már, hogy hallgattam, de olyan hangerőn, hogy pirosnál hallottam csak. Mindenesetre hülyeség, nem hallod a forgalmat. De ezen az elven a jó hangszigetelésű bukó is rossz dolog...
2012. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Motoros oktatáson azért megengedett, mert hátulról követ téged az oktató kocsival így biztos nem dudálnak rád, szóval így nézve biztonságos, de mindennapokban nem mernék diszkózni, mert ha valami történik miattam, én meg csak dobolok a lábammal, még jól nyakon is vághat egy autós :D
2012. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

# 7


Hogy rohadna ketté a bagázs, mi a baj a válaszommal? Tényleg nem jó, ha zenét hallgat, de a komolyabb hangszigetelésű bukóba se hallasz. Ha valami baj van ezzel javítsd ki, de ne engem pontozz le... Mondd el, és akkor akár még be is ismerem, hogy igazad van...

2012. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a sisakomba építettem be egy fülhallgatót, így sokkal kényelmesebb, és nem szokott zavarni hogy nem hallom az autókat. De pl a mentőt megszoktam hallani.
2012. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!