Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segéd motoros kerékpárral...

Segéd motoros kerékpárral közlekedve hallgathatok zenét fülhallgatón keresztül?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként bukóba épített hangszóró is van. Blútyúkos csoda, hogy tudj telefonálni... Túl sok értelmét nem látom. (Ahogy sok más motoros sem.) Zenét meg annyira nem ajánlom, jobb félni mint megijedni. Főleg városban, ha nem figyelsz hátra, oldalra (pl Bp.-n) simán nekimész egy kocsinak, és kész is a baleset.


Hogy válaszoljak a kérdésre: a KRESZ-ben szó szerint nincs benne, de ha baleseted van, ez épp elég ok, hogy te legyél a hibás. Rá lehet fogni, hogy e miatt történt a dolog.

2012. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én már teszteltem azt, hogy kerékpározás közben is zenét hallgattam.

Nos: eredmény az, hogy nehéz odafigyelni ilyenkor. Kell az, hogy halljad a forgalom zaját, hogy mások közlekednek feléd és így tovább.

Vagyis igen, ahogyan előttem is megválaszolták: lehet így közlekedni, de veszélyesebb.

2012. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak bukosisakok amikben be van építve, jobban mondva elő van készítve benne a fulhallgatók, mikrofon helye. Nekem egy caberg van, es megvettem hozzá a fulhalgatós cuccot 100euróért, feleslegesen. Gyárilag le van korlátozva hogy csak az egyik oldal szóljon biztonsági okokból, (be lehet kapcsolni a másik oldalt is) a hangerő szintúgy korlátozva van. Nagyobb sebességnél teljesen felesleges, a menetszéltől nem lehet hallani semmit belőle.

Főképp a GPS hangutasításaira használom, arra jó max.

Tehát, nem illegális, viszont nagyobb motornál nem sok haszna van nagy sebességnél, babettán meg elcsapnak mert nem hallod mi vannkorulotted

2012. nov. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!