Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW vagy Mercedes?

Audi, BMW vagy Mercedes?

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd és miért?


Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro

BMW 530xd

Mercedes E320 CDI 4Matic


Mind három full extrás kivitelben, automata váltóval. 2006-2007 utáni évjáratban.


2012. nov. 13. 22:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
6%
Trabant hykomat... olcsóbb, szintén full extra...
2012. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

BMW nem kellene,mivel tömegautó lett(olyan,mint a cigik közt a Marlboro minden suttyó azt veszi)

Mercedes-sel a vajdák járnak.

Audi!!

2012. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
UAZ 469
2012. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Na jöjjön még valaki egy Suzukit is ajánlani.

Amúgy azt hiszitek viccesek vagytok?

2012. nov. 13. 22:19
 5/28 anonim ***** válasza:
49%

Audival a politikusok, kitartott nők járnak.

Béemvével apucikisfiai meg a jó öreg bodzsaszedők.


Mercedes a király a 3 márka közül. Bár az én kedvenc Mercedeseim a W123 széria. Van bennük egyfajta méltóság és férfiasság ami miatt tuti szerválnék egy ilyet, ha gazdagabb lennék. Vagy egy sötétzöld Volvo-t vagy egy nagy Nissant.

2012. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Még egy szavazat az Audira! :-)
2012. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Mercedes
2012. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Audi és BMW


azért mert az van nekünk is :D

2012. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem vennék ilyen öreg, prémium márkás benzintemetőket. Ezeknek a paramétereknek az árait rátenném az évjáratra. Így 2010-11-es VW, Ford, Toyota, Mazda, stb kijönne belőle.
2012. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó válaszoló!

Még véletlenül se zavarjon, hogy mind a 3 autó dízel XD Nagyon jót röhögtem rajtad. Ami meg a korukat illeti, nem tudom te mivel foglalkozol, de én úgy tapasztalom Magyarországon, hogy az 5-6 éves autók abszolút nem öregek, a legtöbb kocsi 8-10 éves vagy még öregebb. Meg amúgy is, inkább egy 6 éves BMW, mint egy 3-4 éves Dacia, Kia, Chevrolet stb.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, én egyértelműen BMW-t vennék, mert az a legsportosabb. A 6 fokozatú tiptronic nagyon jól dolgozik benne, az xdrive rendszer is nagyon jól el van találva. A motorja nagyon erős, takarékos (simán eljársz vele 8.5 literrel 100-on). Mindent összevetve kitűnő választás.


Az Audival sem jársz rosszul, szintén igaz rá, hogy nagyon megy, megbízható és ez is takarékos.


A Mercedest nem ismerem, én személy szerint nem szeretem, de ez egyéni dolog.


Én azt javaslom neked, hogy menj el és próbáld ki mindhárom modellt, és a tapasztalatok fényében dönts.


Az ilyen "mert ilyet a bodzaszedők vesznek" meg hasonló baromságokat meg felejtsd el. Ilyenek vagyunk magyarok, az emberek 70%-ának (sajnos v épp szerencsére) sosem lesz prémium autója, így persze, hogy megy a köpködés, mert "mi az, hogy a másik nem egy sz*ros astrával jár, amikor én nem engedhetek meg többet magamnak, biztos valami maffiózó, vagy apuci vette, vagy tuti lopta vagy valami, meg különben is...."

A "c*gánymerdzsó" kifejezés is milyen elterjedt volt egy időben, pedig biztos lehetsz benne, hogy volt akkor is, meg van ma is rengeteg üzletember akik Mercedessel, Audival, BMW-vel járnak.

2012. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!