Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW vagy Mercedes?

Audi, BMW vagy Mercedes?

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd és miért?


Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro

BMW 530xd

Mercedes E320 CDI 4Matic


Mind három full extrás kivitelben, automata váltóval. 2006-2007 utáni évjáratban.


2012. nov. 13. 22:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Most is az
2012. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Farkas Victor válasza:
38%

Szia!


Abszolút egyet értek veled mivel én jövőre költözök ki Svájcba és évente kb. 3-szor, 4-szer szeretnék hazajönni és nem igazán vonattal vay repülővel! Arra pedig, hogy levezessek 1300 km-t nem teszi meg akármilyen autó! Én A8-ast veszek majd 6.0 W12 és leszarom a fogyasztását! Vagy még az RS6-on gondolkodom! Unokabátyám ilyen kocsikkal foglalkozik, szervizeli stb. neki is A8-as van! Én személy szerint az Audit ajánlom azért is mert köztudottan az Audiban a legjobb az összkerékmeghajtás! És a Svájci alpokban el kell az ilyesmi! Tehát az A6-os is tökéletes választás ha pedig Bmw akkor 730d-t vegyél a facelifteset! Bár a Merciről sem tudok rosszat mondani! Mindegyikből ki lehet fogni trágyát és jót is! Szervizelve legyen rendesen ne spórolj csak gyárit bele! A kilóméterrel meg ne törődj! Szervizeld rendesen és örök életű lesz mig az új swiftet meg akkora már letolják a méhbe! Üdv.

2012. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%

Már nem azért, de kit érdekelnek a sztereotípiák? Én úgy vagyok vele, hogy magamnak veszek autót, tehát pont lekakkantom, más mit gondol róla. Ennyi.

Audi finom, nekem túlságosan is. Túl könnyű a kormányzás, nincs meg az a tank érzet, ami egy E Merciben, ami ha megindul, ott azért érezni, hogy itt bizony van tömeg. BMW meg az ami, nem akar elhitetni se többet se kevesebbet, nekem épp ezért tetszik, és mert a 3 márka közül a legsportosabb (fiatal vagyok). Ízlés dolga, próbáld ki őket, lehetőleg hosszabb távon is, ha jót fogsz ki, mindhárom rohadt jó autó és imádni fogod.

Szeretném még megjegyezni, nem csak azért vesznek az emberek használt prémium verdákat, hogy kinyilatkoztassanak, hanem vannak olyan autóimádó emberek is, akiknek fontos az a plusz, amit pl. ez a 3 márka nyújt és hajlandóak többet fizetni értük (vételár, fenntartási ktg.). Akinek meg nincs prémiumra igénye, vagy pénze, azzal sincsen az ég világon semmi gond, nem lesz attól kevesebb, csak azért nem kellene lefikázni jó autókat.

2012. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó a szívemből szóltál. +++
2013. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
59%
Audi, ez egyértelmű.
2013. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

BMW egy tömegtermék , mellette még egy túlárazott iapri szemét is , és általában többet áll szervízben mint garázsban. A BMW nem akar többet mutatni mint ami?? Ezt te se gondold. Nézd már meg a neten mikor 911-el hasonlítják össze a BMW M6-ot.. Az a vicces benne,hogy a 911 az a Porsce közel sem legjobb modellje és még igy is szétveri a nagy motórenverke csúcsmodelljét. Akkor mi ez,ha nem többet akarunk mutatni,mint amik vagyunk ?? Pff


Amúgy meg én is fital vagyok , 21 éves és undorítónak találom a BMW-t , pláne azt,hogy kimegyek az utcára és 1 perc alatt kb. 3-at látok. Senkinek nincs itt semmi egyénisége,csak majmolni tudjátok egymást ?

2014. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
22%
utolsónak: Ritka szánalmas,nevetséges és irigy ember vagy az biztos!:)nem baj, hitesd csak el magaddal,hogy a BMW nem jó autó ha így megnyugszik a kis lelked nekünk oké!de másokat ne fárassz!:D
2014. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26-os ez ritka irigy ember válasza.

Amugy hogy válaszoljak a kérdésre vagy Audi vagy BMW.

2016. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!