Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW vagy Mercedes?

Audi, BMW vagy Mercedes?

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd és miért?


Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro

BMW 530xd

Mercedes E320 CDI 4Matic


Mind három full extrás kivitelben, automata váltóval. 2006-2007 utáni évjáratban.


2012. nov. 13. 22:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
29%

Természetesen Mercedes.

A Bmw-t meghagyom a bodzaszedőknek.

Az Audi meg nem igazi prémium autó.

2012. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
35%
Örülök hogy nevettél. (magadon, ill. a tudatlanságodon) Benzintemetőknek a nagyfogyasztású autókat hívják, nem azt jelzi hogy dízel-e vagy nem. Talán egy 6 éves autó még nem öreg, de pár év és az lesz. Arról nem beszélve, hogy ezek az autók 6 évesen 3-400000 km-et futottak, még a kilómétermániás magyaroknak is csak 200ig merik visszatekerni. Jó vásárlást.
2012. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de áruld már el, hogy egy BMW vagy Mercedes vagy Audi miért is eszik sokat? Ja mert prémium márka = sok fogyasztás vagy mi? Ahelyett, hogy hülyeségeket írsz nézz utána, hogy mi mennyit fogyaszt. Ne próbáld nekem megmagyarázni, hogy a Toyotának vagy Mazdának vagy Opelnek vagy bármi más kocsinak az azonos méretű motorja kevesebbet eszik, mint az említett prémium márkáké.

Amúgy a 3-4 százezer km abszolút nem sok, ha a kocsi rendben van tartva (lásd a régi Merciket 1 millió km-rel). Hidd el, simán találni olyan BMW-t, Mercedest, Audit, amik 400 ezret futottak, hogy beleülsz és nem mondod meg, hogy mennyi van bennük.

2012. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%

Utánanéztem. 9.5-11 között írják. Tankold te.


Most komolyan mit akartok ezzel kompenzálni? Vagy itt mindenki pénzügyi felsővezető? Vagy államtitkár?

2012. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Audi.
2012. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

A fogyasztás jó lesz olyan 7,5-8-nak is átlagban. Én is utána néztem hidd el és nem a népítéleten és hasonló oldalakon ahova 13 éves hüly€ gyerekek írogatják meg a véleményüket.


Mellesleg azért nem minden 6 éves német kocsiban van 3-4 százezer kilométer. Amúgy is állapot érdekel és nem kilométer. Volt már nekem 500 ezret futott Volvo S80-an (Audi motor), volt Audi A6-om 550 ezer kilométerrel, patent állapotban. Utaztam olyan 740-es BMW-ben amiben 750 ezer kilométer volt, egy átlag ember legfeljebb 150-200 ezret nézett volna ki belőle olyan állapotban volt.

Viszont ez a dolog felvett bennem néhány kérdést. Egy hasonló korú pl francia kocsiban miért nincs ennyi kilométer? Talán azért mert aki valóban sokat utazik annak megsem fordul a fejében egy francia szutykot venni? Vagy uram bocsá' else mennek 400 ezerig a franciák különösebb vagyon ráköltés nélkül? Miért csak a német kocsik ellen érv a sok futott kilométer? Mert én még olyat nem halottam, hogy "ne vegyél franciát mert biztos 400 ezer van benne":)


Amúgy nem akarok én a kocsival semmit sem kompenzálni. Nincs kicsi cerkám, volt gyerekszobám is. Sőt még önbizalom hiányban sem szenvedek.

Csak sokat utazok. Jellemzően külföldre. Biztonság, megbízhatóság, menetteljesítmény, kényelem nagyon számít. Ilyen célra pedig ezek valók. Aki hétvégén elkocsikázik az ősökhöz annak lehet megfelel egy francia is, de aki valóban használni akarja annak már nem nagyon. A négykerék hajtás meg az Alpokban hasznos dolog ám a szerpentineken.


Egyébként csak úgy megsúgom, hogy nem az emblémát kell megfizetni hanem a műszaki tartalmat. Egyébként viszonyítási alapom is van. Volt Lagunám is. Pffff:( 20 ezret nem lehetett menni vele komolyabb szerviz nélkül. Volt Toyotám is. Az se lopta be magát a szívembe.


Ja és még annyi, hogy sem bodzaszedő nem vagyok sem államtitkár. Csak testvéremmel közösen van egy kis export-import cégünk. Problem?

2012. nov. 14. 18:26
 17/28 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyet értek veled, és főleg a francia autókról mondtál.
2012. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
* főleg amit
2012. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
Magam részéröl csak a Mercedes. Hitlernek is olyan volt és Führer nem tévedhet...hehe
2012. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hitler korában ,még autó volt .
2012. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!