Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlalom autót otthon is...

Szlalom autót otthon is meglehet egyedül épiteni, segitség nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 19:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a ladákat,tipusokat nem tom megkülönböztetni.Külsőleg oké szépek tetszenek, de bénán mennek versenyeken nem mind, de a legtöbb belőlük van. polski fiat meg mérete miatt,nem is férnék bele. lada-bol van pár kedvencem 21074 meg 1200-as azt kifujt
2012. dec. 3. 16:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy nem mennek jól, nézz meg pár videót, meg menny el rally és szlalom versenyekre nézőként, nézd meg, hogy ki mivel megy és az alapján válassz. Informálódj versenyzőktől, kérdezgesd őket a gépeikről...

http://www.youtube.com/watch?v=u7h3gw7ZYfg

2012. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
jól mennek,de borulnak kicsuszásra értettem. Vannak jó ladások,akik nyernek ők maximumot nyyujtják. mindeki itt ladát ajánlja. trabant vagy lada,vagy amit találok roncs autot
2012. dec. 3. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Más kocsi is így fog csúszkálni, az a baj, hogy nem érted meg, hogy egy VFTS Lada legalább olyan jó, mint egy rallyra felkészített BMW. Felfüggesztés, futómű, fékek is vannak olyan jók mint egy BMW-n és ereje is van annyi. De ha neked nem jó, nem erőltetem. Bár nem tudok eligzodni rajtad, mert először te dobtad föl ötletnek a Trabantot, utána meg azt írod, hogy a trabi kizárva. Na m1. Ha aa kicsúszás a baj, akkor első kerekes kocsiban gondolkozz.

Mitsubishi Lancer lehet a te autód. Ehhez biztos van minden, ami kell.

És kérlek ne írj privát üzeneteket, itt válaszolni fogok.

2012. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
legyen lada,trabant,mitsubishi lancer ami szoba jöhet.
2012. dec. 3. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!