Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Twingo2008,2009,2010,2011,2012-es modelljeiről? Pozitív és negatív véleményekre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
Alacsony lány vagyok(140cm magas. A szüleim autót szeretnének vásárolni nekem. De sajnos olyan autót kell választani ami "kicsi" és van benne ülésmagasság állítás és a műszerfal nem közvetlenül a kormány mögött van hanem középre ki rakva úgymond mint a Reanult Twingo-ban. Van-e esetleg olyan autót ami megfelel a kritériumoknak? Nekem nagyon tetszik az újabb kiadású Twingo mert a műszerfal nem a kormány mögött van és így tökéletesen kilátok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit gondoltok az autóról.Van-e ehhez hasonló autó még? köszönöm szépen a válaszokat :) 17/L

#autó #Reanult Twingo
2012. dec. 11. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lupo jó autó!
2012. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Lupo mocsok drága, igazi tipikus túlárazott fosvágen. Sokkal jobb autót kapsz annyi pénzért.
2012. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csepkó M válasza:
Vegyél egy kispolszkit, nem túl kényenyelmes de biztonságban hazaérsz. Igaz nem túl gyorsan. Nekem van egy kispolszikim tied lehet olcsó pénzért,mert én inkább egy Renault Twingóra váltanák.
2015. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!