Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha zebrán előzök, azért...

Ha zebrán előzök, azért megbuktatnak forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Hát a helyzet az volt a mai vizsgámon, hogy ment előttem egy férfi biciklivel, és leszállt az úton a zebra mellett, gondolom át akart menni, de én figyelmetlen voltam, és megelőztem. Nem tudom, hogy miért nem jutott eszembe, hogy zebrán nem szabad előzni, vagyis inkább kikerülni, szerintem arra gondoltam hirtelen, hogy a járdára sétál fel, mert igazából inkább a járdához volt közelebb, mint az úthoz, bár nagy izgalmamban nem igazán emlékszem mindenre, ezt is a végén a vizsgabiztos mondta, hogy nem így kellett volna csinálni. Na mindegy, a lényeg, hogy átengedett végülis, de megfogalmazódott bennem utána, hogy ezért úgy tudom bukás járna..
2012. dec. 14. 23:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bár nem voltam ott, a leírtakból nekem is úgy tűnik, hogy ezért simán megbuktathattak volna. Kifogtál egy ritkajófej vizsgabiztost :) Azért élesben majd figyelj a biciklisekre ;)
2012. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem megbuktatnak, le is lőnek!:D persze hogy megbuktatnak!!!
2012. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Syrakusa ***** válasza:
HA lakott területen belül szigorúan betartod,hogy csak 170 felett előzöl a zebránál akkor nem!Ha egy autó az út szélén áll a zebra előtt Neked akkor is meg kellene állnod (még ha látod is,hogy senki nem ül benne))"meggyőződni",hogy más okból és nem a gyalogos miatt áll ott!
2012. dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
segitek , gyalogos át kelöhely meg közelitése számodra tanulonak fokozot ovatoságal körultekintésel kell történjen meg . de egyuton nem lehet a te lasitásod csalogató szándéku helyzet példa 2 sávos uton hogy te meg álsz kati néni meg hopp lelépeléd meleted baloldalt tibike tuning kocsijával elgyurja , olykor nem kell meg áljj ha veszélyben érzed a gyalogost .hát elvileg lehet meg kelet volna buktason ,de lehet értékelte egész időt és ugy volt vele jol vezetsz adjunk neki egy jogsit .
2012. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Zebrán semmi sem tiltja az előzést, ellenben ha a hülye biciklis átvedlett gyalogossá, hogy átmenjen a zebrán akkor neki elsőbbsége volt ott.
2012. dec. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Zebrán semmi sem tiltja az előzést"

Nekem rémlik valami ami tiltja. Mi is volt az? Tanultam pedig valamikor.........

Ja igen! a KRESZ!

2012. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van

[link]

2012. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves 5-ös, bújd át mégegyszer a kreszkönyvet.
2012. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Első!: Pont ez a pláne benne, hogy a vizsgabiztosom a 20 ott dolgozó közül a legszigorúbb volt.. Már mikor megtudtam, hogy őt kaptam - mert a megyében már hírhedt az örökös buktatásairól- úgy féltem a kocsiba is beülni, ezért duplán csodálkoztam, hogy átengedett, mikor kb. 20 tanulóból 1-et enged át. De én is gondoltam arra, amit az egyik válaszoló mondott, hogy az egész órát nézte (ez már a végén történt), és nem csak azt a kis figyelmetlenséget. Sajnáltam volna, ha a végén bukok, de nagyon örülök, hogy végül sikerült, és tényleg máskor jobban figyelek.:)

2012. dec. 15. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem nő volt a vizsgabiztos?
2012. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!