Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak minden áron...

Miért akarnak minden áron prémium autókat venni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban az ismerősök elmesélték az audis történeteiket. Mind megvették az 5-7 éves Audikat 2,5-3 millió Ft-okért, és folyamatos problémákkal küzdenek. Csodálkozni kéne ezen? Ha vesz valaki egy 3-400e Km-t futott A4-est,(tudta, hogy ennyi van benne) 2,5-ért, akkor mitől nem romlana el? Szerintem az lenne a csoda, ha jó lenne.

Ha meg azt mondod a muksónak, hogy ennyiért 70e Km-es Lagunát vettem, és 0 meghibásodásom van, akkor kiröhög, hogy az egy fos Laguna. Akkor melyik is a fos? Kinek is kéne kiröhögni a másikat? Aki vesz egy menő Audit, ami minden hónapban más hibát produkál, vagy aki vesz ugyanannyiért egy fiatalabb, ötöde Km-t futott "fos franciát" és nyugodtan használja minden meghibásodás nélkül. Az én autóm méretben ugyanakkora, 10Le-vel erősebb, semmilyen hátrányt nem érzek benne ülve.

Így is mondhatnám: minek szívatják az emberek magukat a prémium autókkal?


2012. dec. 27. 13:54
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelne, hogy ki mit vesz, de nevetségesnek tartom, hogy ezek után még mindig ott tartunk, hogy itt is meg mindenütt a prémium autót ajánlják.
2012. dec. 27. 20:14
 12/41 anonim ***** válasza:
63%

De nem neked ajánlják,

hanem az igényes és fizetőképes vevőknek!!


(Neked sohasem lesz rendes autód, mert skót vagy!)

2012. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Muhaha :)

Ha ő vesz 2,5-ért egy Audit, én meg 2,5-ért egy Lagunát, akkor melyikünk a fizetőképes? Melyikünk a skót? :D


Az oldalon jellemzően a kérdés: "mit vegyek 800-é" Válasz: Audi, BMW, Merci.

Szóval ha ezek közül vesz valamit 800-ért, akkor ő nem skót, ha mondjuk Opelt vesz, akkor már az.

2012. dec. 27. 20:51
 14/41 anonim ***** válasza:

Azért jó hogy az emberek ennyire unatkoznak...


Nekem egy NAGYON KARBANTARTOTT 25éves BMW-m van (aminek az ára 2éven belül fel megy a koruk miatt)!!

Ezzel sosem tartottam magam nagyobb embernek annál,akinek egyáltalán nincs is autója (egyenrangú vagyok vele)!


Tudom,manapság az a magasabb rangú / annak van hatalma akinek vagyona és pénze van,de én lesz*rom az ilyet!


Persze,én is meg irigylem ha valaki elhúz mellettem egy 30millás autóval ,de mégsem kérdezgetem az embereket ,hogy az mér' jó neki? hisz egy trabant is elvisz a-ból b-be!! :)

2012. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

"Inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak", tartja a mondás!


De lefordítom neked:


Mercedessel járok már elég rég óta.

Azért nem fogok valami xar "távolság-leküzdő-készülékkel" küzdeni az utakon,

hogy neked kedves Lagunás,

ettől jobb legyen ettől a közérzeted!!!


Ezt a mondatot, már végképpen nem fogod megérteni:

(de azért leírom)

Nem engedhetem meg magamnak, hogy mással járjak...

2012. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

7-es

200Eft-ért te nem rakatsz rendbe egy audit, az is biztos

2012. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem lesz jobb a közérzetem. Attól jó a közérzetem, hogy az én távolságleküzdő készülékem (ami pont olyanolyan kényelmes, kellemes, erős, stb mind egy C-s merci) sosem romlik el, míg az ugyanennyiért vett A4-es mindig szar. És semmiben nem szenvedek hátrányt, csak emblémám nincs.
2012. dec. 28. 09:39
 18/41 A kérdező kommentje:
Azért itt néhányan úgy beszéltek a Lagunáról, mintha valami Suzuki Swift lenne.
2012. dec. 28. 09:40
 19/41 anonim ***** válasza:

Vigyázz apukám,mert ez egy ördögi kör...

Majd jönnek a Swiftesek,és körberöhögnek a Francia fosoddal együtt..XD

2012. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

BMW-s vagyok... de a swift miért lenne sz@r??


Attól ,hogy rettentően rossz a töréstesztje ,attól még van előnye is!

Sőt, POZITÍV értelemben a suzuki az igénytelen autó ,hisz szinte 0 a szerviz igénye(csak a szükséges dolgokért kell vinni szerelőhöz)!

a fogyasztása is nagyon jó , és hát az 1.3-as mocival szerelt példány nagyon jól megmozgatja a pihekönnyű kasztnit!


Amúgy nem hiszem hogy egy Audit mindig szervizbe kell vinni... Ennyiből nem értem sok ember miért jár biciklivel... hisz az is elromolhat (nekem még anno ,3hét alatt elszállt minden egy biciklin.. váltó/fék/kerék/lánc...)


Ami elromolhat az el is fog romlani... a te lagunád is elromolhat bármikor (ez nincs bele írva a computerbe,hogy egy évbe hányszor kell bedöglenie egy autónak)!

2012. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!