Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak minden áron...

Miért akarnak minden áron prémium autókat venni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban az ismerősök elmesélték az audis történeteiket. Mind megvették az 5-7 éves Audikat 2,5-3 millió Ft-okért, és folyamatos problémákkal küzdenek. Csodálkozni kéne ezen? Ha vesz valaki egy 3-400e Km-t futott A4-est,(tudta, hogy ennyi van benne) 2,5-ért, akkor mitől nem romlana el? Szerintem az lenne a csoda, ha jó lenne.

Ha meg azt mondod a muksónak, hogy ennyiért 70e Km-es Lagunát vettem, és 0 meghibásodásom van, akkor kiröhög, hogy az egy fos Laguna. Akkor melyik is a fos? Kinek is kéne kiröhögni a másikat? Aki vesz egy menő Audit, ami minden hónapban más hibát produkál, vagy aki vesz ugyanannyiért egy fiatalabb, ötöde Km-t futott "fos franciát" és nyugodtan használja minden meghibásodás nélkül. Az én autóm méretben ugyanakkora, 10Le-vel erősebb, semmilyen hátrányt nem érzek benne ülve.

Így is mondhatnám: minek szívatják az emberek magukat a prémium autókkal?


2012. dec. 27. 13:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Nem azért van ilyen autóm, mert nincs pénzem drágábbra, nyugi."


Persze, hogy nem!

Azért van csak ilyened, mert egy sz@rrágó bu.zi vagy!!

Egylúúúúúúúúúúúúúúzer!!

2013. jan. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Muhaha :) Tudod egyeseknek fontosabb dolgok is vannak az életükben mint hogy milliókat fizessek ki 4 szaros karikáért.
2013. jan. 1. 14:15
 33/41 anonim ***** válasza:

Épp ezért mondom! LADÁVAL KELL JÁRNI! (legalább hátsókerekes)!!!


nem kell semmi számítógépes kütyü a megjavításához (elég egy krova szett neki)!


És ha nagyon akarod fél évente mindig újabbra tudod cserélni!



A LADA A LEGJOBB AUTÓ A VILÁGON (A Világból ki visz... ott nem a Km óra állását kell figyelned)!!!


GO LADA! GO!

2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Akkor járjál Ladával...mindjárt jön valaki, hogy a Suzuki jobb.
2013. jan. 1. 21:10
 35/41 anonim ***** válasza:

Ladázhattok meg suzukizhattok itt amennyit akartok..:)


Kedves kérdező az a benyomásom,hogy neked jócskán b@ssza a csőrödet,hogy Renault-ban púposkodsz,nempedig Audiban..XD

2013. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg. Szerinted ha ez engem zavarna, akkor nem vennék Audit? :D Nem mindenki ilyen korlátolt...
2013. jan. 1. 22:03
 37/41 anonim ***** válasza:
Én járok is ladával ,te meg járj a francia szutykoddal! :D
2013. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ennek a vitának... Azért van ilyen sok fajta autó, hogy mindenki kiválassza, amilyen neki tetszik. A kérdezőnek a Renault tetszik, másnak az Audi, semmi probléma ezzel, igy természetes...
2013. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Csak amikor valaki azért vesz Audit, mert neki az tetszik, aztán rákölti fél vagyonát, akkor ne röhögjön a szutyok franciáson, aki csak tankol bele.
2013. jan. 2. 13:12
 40/41 anonim ***** válasza:
Csak amikor valaki azért vesz Lagunát, mert neki az tetszik, aztán rákölti fél vagyonát, akkor ne röhögjön a szutyok Ladáson, aki csak tankol bele,és, hátsó kerékkel pörög és 2 csavarhúzóval meg szereli a kocsiját mert nem kell neki számítógépes biz-b@sz hozzá! YES!!!
2013. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!