Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak minden áron...

Miért akarnak minden áron prémium autókat venni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban az ismerősök elmesélték az audis történeteiket. Mind megvették az 5-7 éves Audikat 2,5-3 millió Ft-okért, és folyamatos problémákkal küzdenek. Csodálkozni kéne ezen? Ha vesz valaki egy 3-400e Km-t futott A4-est,(tudta, hogy ennyi van benne) 2,5-ért, akkor mitől nem romlana el? Szerintem az lenne a csoda, ha jó lenne.

Ha meg azt mondod a muksónak, hogy ennyiért 70e Km-es Lagunát vettem, és 0 meghibásodásom van, akkor kiröhög, hogy az egy fos Laguna. Akkor melyik is a fos? Kinek is kéne kiröhögni a másikat? Aki vesz egy menő Audit, ami minden hónapban más hibát produkál, vagy aki vesz ugyanannyiért egy fiatalabb, ötöde Km-t futott "fos franciát" és nyugodtan használja minden meghibásodás nélkül. Az én autóm méretben ugyanakkora, 10Le-vel erősebb, semmilyen hátrányt nem érzek benne ülve.

Így is mondhatnám: minek szívatják az emberek magukat a prémium autókkal?


2012. dec. 27. 13:54
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
ki röhög rajtad úgy őszintén? egyébként is nemtudom hűny éves vagy, de ha van egy lagunád akkor azért komolyabb embernek gondolnálak, mint ez a 12 éves színvonal, hogy ilyenekkel foglalkozol hogy ki mit mond, meg min röhög? Mi röhögni való lenne aon hogy van egy középkategóriás, újonnan jópár milliós kocsid? Ha mégis van akinek ez vicces az vagy egy elkényeztetett újgazdag szaar, vagy egy egysíkú retardált barom... én egyikre sem pazarolnék sok időt...
2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!